-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Успенська, буд.101
- ID: UA-2026-09-02-006522-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265317
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт наскрізного проїзду у житловому будинку за адресою м. Одеса, вул.Новосельс...×-
Поточний ремонт наскрізного проїзду у житловому будинку за адресою м. Одеса, вул.Новосельського, буд.58
- ID: UA-2026-09-02-002741-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261611
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт арочного проїзду за адресою: м.Одеса, вул. Павла Зеленого,21- ID: UA-2026-08-25-006682-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30184076
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт: Першочергові протиаварійні роботи у житловому будинку за адресою м. Одеса...×-
Поточний ремонт: Першочергові протиаварійні роботи у житловому будинку за адресою м. Одеса, вул. Велика Арнаутська,6
- ID: UA-2026-08-07-002995-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30021219
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт сходової клітини житлового будинку за адресою : вул. Вадима Корженка,32 (...×-
Поточний ремонт сходової клітини житлового будинку за адресою : вул. Вадима Корженка,32 (пошкодженої внаслідок пожежі)
- ID: UA-2026-08-05-011186-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30004386
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Успенська,буд.51
- ID: UA-2026-08-03-003741-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29972215
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Єврейська,буд.58
- ID: UA-2026-07-30-004066-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29950913
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Базарна ,буд. 56/58
- ID: UA-2026-07-30-001393-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29948249
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Базарна, буд.29
- ID: UA-2026-07-29-003286-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29938494
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Успенська,57
- ID: UA-2026-07-29-002011-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29937225
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту арочного проїзду за адресою м. Одеса вул. Базарна,76- ID: UA-2026-07-28-004717-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29927268
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту арочного проїзду за адресою м. Одеса, вул.Європейська,68- ID: UA-2026-07-28-001274-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29923831
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Майстрова,буд.8
- ID: UA-2026-07-24-007078-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29905900
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Новосельського, буд.42
- ID: UA-2026-07-24-006165-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29904985
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул....×-
Поточний ремонт внутрішньо-дворового асфальтобетонного покриття за адресою м. Одеса, вул. Софіївська,буд.10
- ID: UA-2026-07-24-002296-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29901133
КП "ЖКС" Порто-Франківський" ЄДРПОУ: 35303262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -