-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі 2 пусковий компле...×-
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі 2 пусковий комплекс, І черга (сектор 43) (коригування)
- ID: UA-2025-07-14-002315-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25867585
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво нової лінії напірного каналізаційного колектора від ГКНС (вул. Івана Гонти,16)...×-
Будівництво нової лінії напірного каналізаційного колектора від ГКНС (вул. Івана Гонти,16) до КОС-1 – КОС-2 у місті Житомир». 2 черга (коригування)
- ID: UA-2024-11-19-004517-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23311085
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво нової лінії напірного каналізаційного колектора від ГКНС (вул. Івана Гонти,16)...×-
Будівництво нової лінії напірного каналізаційного колектора від ГКНС (вул. Івана Гонти,16) до КОС-1 – КОС-2 у місті Житомир». 2 черга (коригування)
- ID: UA-2024-08-15-002211-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22320280
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі 2 пусковий компле...×-
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі 2 пусковий комплекс, І черга (сектори 45,44) (коригування)
- ID: UA-2024-05-31-007655-a
- Дата створення : 31.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21716167
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі 2 пусковий компле...×-
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі 2 пусковий комплекс, І черга (сектори 56,57) (коригування). ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. За кодом ДК 021:2015 45210000-2 – Будівництво будівель
- ID: UA-2021-09-23-012617-b
- Дата створення : 23.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11686655
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі 3 пусковий компле...×-
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі 3 пусковий комплекс, I черга (сектори 58,59,60,61) (коригування). ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. За кодом ДК 021:2015 "45210000-2" - Будівництво будівель
- ID: UA-2020-09-03-006175-b
- Дата створення : 03.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6147629
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення та встановлення відеоспостереження на спус...×-
Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення та встановлення відеоспостереження на спуску до річки Кам*янки в районі бульвару Польського у м. Житомирі
- ID: UA-2020-04-14-001526-b
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4816117
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво "Музичний фонтан "Фонтан щастя" із світлодіодною підсвіткою на...×-
Будівництво "Музичний фонтан "Фонтан щастя" із світлодіодною підсвіткою на бульварі Польському у м. Житомирі (2 етап)
- ID: UA-2020-04-13-001327-b
- Дата створення : 13.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4806085
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення із заміною ліхтарів з ламп розжарювання на...×-
Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення із заміною ліхтарів з ламп розжарювання на світлодіодні ліхтарі та встановлення додаткових ліхтарів по Західному шосе в м. Житомирі
- ID: UA-2019-12-16-004618-b
- Дата створення : 16.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4186884
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво каскадних сходів до річки Кам'янки в районі бульвару Польського у м. Жито...- ID: UA-2019-09-13-002088-b
- Дата створення : 13.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3782146
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт благоустрою території "Дивосвіт" - парк розваг та відпочинку...×-
Капітальний ремонт благоустрою території "Дивосвіт" - парк розваг та відпочинку на Крошні в м. Житомирі
- ID: UA-2019-09-02-000585-a
- Дата створення : 02.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3734264
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво архітектурної підсвітки музичної школи № 1 ім. Б. Лятошинського по вул. Михайл...×-
Будівництво архітектурної підсвітки музичної школи № 1 ім. Б. Лятошинського по вул. Михайлівській в м. Житомирі
- ID: UA-2019-09-02-000352-a
- Дата створення : 02.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3733819
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі. 2 пусковий компл...×-
Будівництво кладовища та автостоянки на міському кладовищі в м. Житомирі. 2 пусковий комплекс, I черга (сектори 47,46)
- ID: UA-2019-08-23-000816-c
- Дата створення : 23.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3713091
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво "Музичний фонтан "Фонтан щастя" зі світлодіодною підсвіткою на...×-
Будівництво "Музичний фонтан "Фонтан щастя" зі світлодіодною підсвіткою на бульварі Польському в м. Житомирі
- ID: UA-2019-04-04-001988-a
- Дата створення : 04.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3201024
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт вул. Західна (від вул.Святого Йоана Павла ІІ до вул.Каховської) в м. Жи...×-
Капітальний ремонт вул. Західна (від вул.Святого Йоана Павла ІІ до вул.Каховської) в м. Житомирі
- ID: UA-2018-10-24-001033-c
- Дата створення : 24.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2658308
Управління комунального господарства Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 34900570ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -