-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Івана Бучка для благоустрою населеного пункту с.Тарасівка- ID: UA-2026-08-27-011412-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30217434
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Небесної Сотні для благоустрою населеного пунку с.Тарасівка- ID: UA-2026-08-27-009654-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30215691
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Загребельна для благоустрою населеного пункту с.Тарасівка- ID: UA-2026-08-27-009377-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30215429
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги від перехрестя вул.Тараса Шевченка - Січових Стрільців до вул.Січов...×-
Поточний ремонт дороги від перехрестя вул.Тараса Шевченка - Січових Стрільців до вул.Січових Стрільців №4-А для благоустрою населеного пункту с.Тарасівка
- ID: UA-2026-08-27-009007-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30215028
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та утримання в належному стані внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання...×-
Поточний ремонт та утримання в належному стані внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення в будівлі виконавчих органів Підберізцівської сільської ради по вул.Наукова,1 в с.Підгірне
- ID: UA-2026-08-25-008824-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30186201
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від перехрестя вулиць Тракт-Глинянськи...×-
Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від перехрестя вулиць Тракт-Глинянський – Івана Франка до №69 по вул. Івана Франка в с. Нижня Білка Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-21-011093-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163076
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінет №1-3 в приміщенні Чижиківського старостинського округу по вул.Шевч...×-
Поточний ремонт кабінет №1-3 в приміщенні Чижиківського старостинського округу по вул.Шевченка 3 в с.Чижиків
- ID: UA-2026-08-18-011676-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30121523
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт із використанням енергозберігаючих технологій приміщень №83,№84,№85,№86...×-
Капітальний ремонт із використанням енергозберігаючих технологій приміщень №83,№84,№85,№86 на 2-му поверсі в Миклашівському НВК I-III ступенів по вул.Шевченка,30 в с.Миклашів Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-18-009326-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119174
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги від перехрестя вул.Центральна та вул.Піщана до вул.Піщана 9 для бла...×-
Поточний ремонт дороги від перехрестя вул.Центральна та вул.Піщана до вул.Піщана 9 для благоустрою населеного пункту с.Журавники
- ID: UA-2026-08-18-007352-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30117216
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.М.Остромири для благоустрою населеного пункту с.Підберізці- ID: UA-2026-08-18-005910-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30115772
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Галицька для благоустрою населеного пункту с.Підберізці- ID: UA-2026-08-18-005709-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30115578
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул.Нова та вул.Гора Козацька для благоуст...×-
Поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул.Нова та вул.Гора Козацька для благоустрою населеного пункту с.Миклашів
- ID: UA-2026-07-30-007513-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29954313
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Грушевського для благоустрою населеного пункту с.Підберізці- ID: UA-2026-07-30-006070-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29952883
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул.Залізнична для благоустрою населеного пункту с.Підгірне- ID: UA-2026-07-30-004690-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29951525
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від №2 до №32 по вул.М.Коздрина в с.Пі...×-
Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від №2 до №32 по вул.М.Коздрина в с.Підгірне Львівського району Львівської області.Коригування
- ID: UA-2026-07-29-008570-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29943777
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -