-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт по приєднанню електроустановок до системи розподілу згідно технічних умов...×-
Поточний ремонт по приєднанню електроустановок до системи розподілу згідно технічних умов тимчасового приєднання ТУ2233-37031-19-2-1-260126 комунального закладу за адресою м. Миколаїв, проспект Богоявленський, буд. 6
- ID: UA-2026-02-10-007795-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28248689
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт по приєднанню електроустановок до системи розподілу згідно технічних умов...×-
Поточний ремонт по приєднанню електроустановок до системи розподілу згідно технічних умов тимчасового приєднання ТУ1368-16153-18-2-1-220525 комунального закладу за адресою м. Миколаїв, проспект Богоявленський, буд. 6
- ID: UA-2025-12-19-021624-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27677469
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
поточний ремонт сімейної амбулаторії №5 за адресою: м. Миколаїв, пр-т Богоявленський, 6- ID: UA-2024-10-28-015945-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23051985
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електромонтажні роботи по об'єкту: КНП ММР "ЦПМСД №1" Сімейна амбулаторія №...×-
електромонтажні роботи по об'єкту: КНП ММР "ЦПМСД №1" Сімейна амбулаторія №2 за адресою: м. Миколаїв, пров. 1 Шосейний, 1
- ID: UA-2024-10-01-000599-a
- Дата створення : 01.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22747562
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електромонтажні роботи по об'єкту: КНП ММР "ЦПМСД №1" Сімейна амбулаторія №...×-
електромонтажні роботи по об'єкту: КНП ММР "ЦПМСД №1" Сімейна амбулаторія №1 за адресою: м. Миколаїв, вул. Знам'янська, 35
- ID: UA-2024-10-01-000550-a
- Дата створення : 01.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22747518
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельно-монтажні роботи по об'єкту: КНП ММР "ЦПМСД №1" Сімейна амбулатор...×-
будівельно-монтажні роботи по об'єкту: КНП ММР "ЦПМСД №1" Сімейна амбулаторія №3 за адресою: м. Миколаїв, провулок Кобера, 15А
- ID: UA-2024-08-26-004194-a
- Дата створення : 26.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22405432
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельно-монтажні роботи по об'єкту: КНП ММР "ЦПМСД №1" Сімейна амбулатор...×-
будівельно-монтажні роботи по об'єкту: КНП ММР "ЦПМСД №1" Сімейна амбулаторія №4 за адресою: м. Миколаїв, вулиця Театральна, 37А
- ID: UA-2024-08-26-004148-a
- Дата створення : 26.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22405387
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт металопластикових вікон та дверей в сімейній амбулаторії №3 за адресою про...×-
поточний ремонт металопластикових вікон та дверей в сімейній амбулаторії №3 за адресою провулок Кобера, 15А у м.Миколаєві
- ID: UA-2024-08-08-005556-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22264560
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт металопластикових вікон та дверей в сімейній амбулаторії №5 за адресою пр....×-
поточний ремонт металопластикових вікон та дверей в сімейній амбулаторії №5 за адресою пр. Богоявленський, 6 у м.Миколаєві
- ID: UA-2024-08-08-005547-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22264546
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельно-монтажні роботи по об'єкту: Комунального некомерційного підприємства Микол...×-
будівельно-монтажні роботи по об'єкту: Комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" (КНП ММР "ЦПМСД №1") Сімейна амбулаторія №5 за адресою: м. Миколаїв, проспект Богоявленський, 6
- ID: UA-2024-07-29-002467-a
- Дата створення : 29.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22173539
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з демонтажу, повірки, монтажу та пусконаладки теплвого лічильника Sonocal Ду25 дво...×-
послуги з демонтажу, повірки, монтажу та пусконаладки теплвого лічильника Sonocal Ду25 двоканального
- ID: UA-2024-07-01-006198-a
- Дата створення : 01.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21965579
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт сімейної амбулаторії за адресою пр. Богоявленський, 6 у м. Миколаєві- ID: UA-2024-04-24-009666-a
- Дата створення : 24.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21390990
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт сімейної амбулаторії №2 за адресою м. Миколаїв, пров. 1 Шосейний, 1- ID: UA-2023-07-17-006946-a
- Дата створення : 17.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18421230
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
установка металевих конструкцій- ID: UA-2022-12-07-009936-a
- Дата створення : 07.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16138018
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
поточний ремонт з облаштування приміщень сімейної амбулаторії №4 КНП ММР "ЦПМСД №1&qu...×-
поточний ремонт з облаштування приміщень сімейної амбулаторії №4 КНП ММР "ЦПМСД №1" за адресою: вул. Театральна, 37А м. Миколаїв
- ID: UA-2022-11-15-009177-a
- Дата створення : 15.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15878951
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" ЄДРПОУ: 05483150ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -