-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ямковий ремонт дорожнього покриття вул.Молодіжна в с. Межиріч Острозького району Рівненськ...×-
Ямковий ремонт дорожнього покриття вул.Молодіжна в с. Межиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2020-10-16-002840-b
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6747732
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ямковий ремонт дорожнього покриття вул.Містечко в с.Межиріч Острозького району Рівненської...×-
Ямковий ремонт дорожнього покриття вул.Містечко в с.Межиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2020-10-16-002461-b
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6745299
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ямковий ремонт дорожнього покриття вул.Наберсжна в с.Мсжиріч Острозького району Рівненсько...×-
Ямковий ремонт дорожнього покриття вул.Наберсжна в с.Мсжиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2020-10-16-002363-b
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6744712
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підняття та опускання глибинного насоса у свердловині с.Слобідка- ID: UA-2020-07-30-000808-a
- Дата створення : 30.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5759967
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реконструкція існуючої водопровідної мережі по вулицях Вигін, Лісна та Князів Острозьких...×-
«Реконструкція існуючої водопровідної мережі по вулицях Вигін, Лісна та Князів Острозьких в с. Межиріч Острозького району, Рівненської області» (ДК 021:2015 код 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)
- ID: UA-2020-06-17-005137-b
- Дата створення : 17.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5311710
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття провулку Молодіжний в с.Межиріч Острозького району Рів...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття провулку Молодіжний в с.Межиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2020-04-14-002888-a
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4821786
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Містечко в с.Межиріч Острозького району Рівненськ...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Містечко в с.Межиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2020-04-14-002774-a
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4821409
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Молодіжна в с.Межиріч Острозького району Рівненсь...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Молодіжна в с.Межиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2020-04-14-002698-a
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4821151
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Засаддя в с.Межиріч Острозького району Рівненсько...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Засаддя в с.Межиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2020-04-14-002550-a
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4820705
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Набережна в с.Межиріч Острозького району Рівненсь...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Набережна в с.Межиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2020-04-14-002413-a
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4820312
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Тиха в с.Межиріч Острозького району Рівненської о...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Тиха в с.Межиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2020-04-14-002319-a
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4819969
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Наливайка в с.Межиріч Острозького району Рівне...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Наливайка в с.Межиріч Острозького району Рівненської області
- ID: UA-2019-12-13-001633-c
- Дата створення : 13.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4175024
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вул.. Шевченко в с.Межиріч Острозького району Рівненської області, відпові...×-
Поточний ремонт вул.. Шевченко в с.Межиріч Острозького району Рівненської області, відповідно до кошторисної документації об'єкта, затвердженої замовником.
- ID: UA-2019-12-11-001763-c
- Дата створення : 11.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4156899
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вул. Вигін в с.Межиріч Острозького району Рівненської області, відповідно...×-
Поточний ремонт вул. Вигін в с.Межиріч Острозького району Рівненської області, відповідно до кошторисної документації об'єкта, затвердженої замовником.
- ID: UA-2019-11-29-000701-a
- Дата створення : 29.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4089712
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (благоустрій території Межиріцької сільської ради) Острозького району Рівн...×-
Поточний ремонт (благоустрій території Межиріцької сільської ради) Острозького району Рівненської області, відповідно до кошторисної документації об'єкта, затвердженої Замовником.
- ID: UA-2019-11-29-000644-a
- Дата створення : 29.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4089363
Межиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387007ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -