-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Грейдерування- ID: UA-2026-09-03-006893-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280330
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж котельні Звенигородського ліцею в с. Звенигоро...×-
Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж котельні Звенигородського ліцею в с. Звенигород Львівської області Львівського району (з застосуванням енергозберігаючих технологій)
- ID: UA-2026-08-28-008360-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30227780
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги на вулиці Незалежності від №97А до вул. Кліматична с. Будьків Львів...×-
Поточний ремонт дороги на вулиці Незалежності від №97А до вул. Кліматична с. Будьків Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-17-003746-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30100655
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився день назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги на вулиці Львівська від №151 до №169А в с. Старе Село Львівського р...×-
Поточний ремонт дороги на вулиці Львівська від №151 до №169А в с. Старе Село Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-17-002756-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30099645
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Зелена в с. Старе Село Львівського райо...×-
"Капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Зелена в с. Старе Село Львівського району Львівської області (енергозберігаючі технології)"
- ID: UA-2026-08-11-009916-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30053600
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Польова в с. Гринів Львівського району...×-
"Капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Польова в с. Гринів Львівського району Львівської області (енергозберігаючі технології)"
- ID: UA-2026-08-11-009017-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052665
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт фасаду народного дому на пл. Незалежності, 10 в с. Пасіки-Зубриць...×-
"Капітальний ремонт фасаду народного дому на пл. Незалежності, 10 в с. Пасіки-Зубрицькі Львівського району Львівської області"
- ID: UA-2026-08-06-006128-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30012244
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Грейдерування- ID: UA-2026-07-30-009188-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955955
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво побутової каналізації на вул. Данила Галицького та вул. Степана Бандери...×-
«Нове будівництво побутової каналізації на вул. Данила Галицького та вул. Степана Бандери с. Давидів Львівської області»
- ID: UA-2026-07-27-009729-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29920386
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій території села Звенигород Львівського району Львівської області капітальний ре...×-
Благоустрій території села Звенигород Львівського району Львівської області капітальний ремонт вул. Ольги Кобилянської
- ID: UA-2026-07-17-007922-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29845951
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій території села Звенигород Львівського району Львівської області капітальний ре...×-
Благоустрій території села Звенигород Львівського району Львівської області капітальний ремонт вул. Лесі Українки
- ID: UA-2026-07-17-007500-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29845536
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій (капітальний ремонт) частини вулиці Степана Бандери біля пам'ятника Тарас...×-
Благоустрій (капітальний ремонт) частини вулиці Степана Бандери біля пам'ятника Тараса Шевченка в с.Гаї Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-07-01-002563-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29701607
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Благоустрій території села Старе Село Львівського району Львівської області – капіта...×-
"Благоустрій території села Старе Село Львівського району Львівської області – капітальний ремонт вул. Львівська від № 5 до № 8"
- ID: UA-2026-06-25-004909-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29648789
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Благоустрій території села Старе Село Львівського району Львівської області – капіта...×-
"Благоустрій території села Старе Село Львівського району Львівської області – капітальний ремонт вул. Львівська від № 5 до № 8"
- ID: UA-2026-06-18-009116-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29582215
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Благоустрій території села Будьків – капітальний ремонт вул. Незалежності»- ID: UA-2026-05-11-013432-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29185676
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04372313ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена