-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом "Капітальний ремонт музейної споруди "Повстанс...×-
Технічний нагляд за об'єктом "Капітальний ремонт музейної споруди "Повстанська Криївка в с. Мости урочище Гурби " на території Будеразької сільської ради, Здолбунівського району Рівненської області (коригування)
- ID: UA-2020-12-28-003072-c
- Дата створення : 28.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8021207
Сектор культури Здолбунівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02230052ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядження вогнегасників- ID: UA-2020-12-09-002904-a
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7630487
ДК 021:2015: 45343220-1 Встановлення вогнегасниківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядження вогнегасників- ID: UA-2020-12-08-000782-a
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7593550
ДК 021:2015: 45343220-1 Встановлення вогнегасниківЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт музейної споруди "Повстанська криївка в с. Мости урочище Гурби&quo...×-
Капітальний ремонт музейної споруди "Повстанська криївка в с. Мости урочище Гурби" на території Будеразької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області"(коригування)
- ID: UA-2020-11-16-002593-c
- Дата створення : 16.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7207374
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт огорожі Здолбунівської музичної школи по вулиці Ясна 5, м. Здолбунів, Рівн...×-
Поточний ремонт огорожі Здолбунівської музичної школи по вулиці Ясна 5, м. Здолбунів, Рівненської області
- ID: UA-2020-11-12-002839-a
- Дата створення : 12.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7169787
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери, клей- ID: UA-2020-09-23-006747-b
- Дата створення : 23.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6419529
ДК 021:2015: 45432220-2 Обклеювання стін шпалерамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення музичної школи в смт. Мізоч, Здолбунівського р-ну, Рівненської...×-
Поточний ремонт приміщення музичної школи в смт. Мізоч, Здолбунівського р-ну, Рівненської обл.
- ID: UA-2020-09-15-001345-b
- Дата створення : 15.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6293425
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт на об'єкті "Поточний ремонт приміщення санвузла Здолбунівської м...×-
Виконання робіт на об'єкті "Поточний ремонт приміщення санвузла Здолбунівської музичної школи"
- ID: UA-2020-08-26-000934-c
- Дата створення : 26.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6045585
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Договір на здійснення авторського нагляду- ID: UA-2020-06-19-003040-b
- Дата створення : 19.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5339821
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Договір про здійснення технічного нагляду- ID: UA-2020-06-19-002371-b
- Дата створення : 19.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5337611
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальнийм ремонт (ремонт частини приміщень, влаштування опалення, відновлення опоряджен...×-
Капітальнийм ремонт (ремонт частини приміщень, влаштування опалення, відновлення опорядження фасаду, шумоізоляція даху) будівлі Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею Здолбунівської районної ради Рівненської області на вул. Фбрична, 9 в м. Здолбунів Рівненської області
- ID: UA-2020-04-15-003498-a
- Дата створення : 15.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4836477
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по об'єкту "Капітальний ремонт музейної споруди "Повстанськ...×-
Виконання робіт по об'єкту "Капітальний ремонт музейної споруди "Повстанська криївка в с. Мости урочище Гурби" на території Будеразької сільської ради, Здолбунівського району Рівненської області
- ID: UA-2020-03-05-002516-c
- Дата створення : 05.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4601572
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво меморіального комплексу «Героям Гурбинської битви» біля урочища Гурби на терит...×-
Будівництво меморіального комплексу «Героям Гурбинської битви» біля урочища Гурби на території Будеразької сільської ради, Здолбунівського району Рівненської області (коригування ПКД)
- ID: UA-2020-01-11-000646-c
- Дата створення : 11.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4284827
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (ремонт частини приміщень,влаштування опалення, відновлення опорядження...×-
Капітальний ремонт (ремонт частини приміщень,влаштування опалення, відновлення опорядження фасаду,шумоізоляція даху) будівлі Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею Здолбунівської районної ради Рівненської області на вул.Фабрична,9 в м.Здолбунів Рівненської області
- ID: UA-2019-11-13-001406-a
- Дата створення : 13.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4008162
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт музейної споруди "Повстанська криївка в с.Мости урочище Гурби"...×-
Капітальний ремонт музейної споруди "Повстанська криївка в с.Мости урочище Гурби" на території Будеразької сільської ради,Здолбунівського району Рівненської області
- ID: UA-2019-04-26-000133-b
- Дата створення : 26.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3289562
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -