-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи із встановлення газового клапана- ID: UA-2020-12-24-006146-a
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7998987
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи із встановлення клапанів- ID: UA-2020-12-24-002688-b
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7998329
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи їдальні Дарахівської ЗОШ- ID: UA-2020-12-11-000109-a
- Дата створення : 11.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7681260
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи їдальні Дружбівської ЗОШ- ID: UA-2020-12-11-000155-b
- Дата створення : 11.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7681058
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі ДНЗ с.Струсів- ID: UA-2020-08-11-000355-c
- Дата створення : 11.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5874935
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
буріння водної свердловини- ID: UA-2020-03-23-000082-c
- Дата створення : 23.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4685956
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельнихЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт даху, утеплення фасадів, заміна віконних блоків) в Буданівській ЗОШ І-І...×-
Капітальний ремонт даху, утеплення фасадів, заміна віконних блоків) в Буданівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. М. Грушевського1, в с. Буданів, Теребовлянського району, Тернопільської області (бюджет економічного розвитоку та районний бюджет)
- ID: UA-2019-09-27-000114-c
- Дата створення : 27.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3832426
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за капітальним ремонтом приміщень(туалети) Дарахівської ЗОШ 1-111 ступені...×-
Технічний нагляд за капітальним ремонтом приміщень(туалети) Дарахівської ЗОШ 1-111 ступенів в с. Дарахів
- ID: UA-2019-09-03-000676-b
- Дата створення : 03.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3738657
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеро...×-
45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь( Поточний ремонт заїзду Струсівського ДНЗ по вул. Миру, 27 в с. Струсів, Теребовлянського р-ну., Тернопільської обл.)
- ID: UA-2019-08-19-000064-b
- Дата створення : 19.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3692456
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень(туалети) Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Дарахів, Теребовлянс...×-
Капітальний ремонт приміщень(туалети) Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Дарахів, Теребовлянського району, Тернопільської області
- ID: UA-2019-07-30-000181-c
- Дата створення : 30.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3627898
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху ЗОШ І-ІІ ступенів с. Хмелівка- ID: UA-2019-05-17-000164-c
- Дата створення : 17.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3370899
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт даху та утеплення фасаду Струсівської загальноосвітньої школи I-III сту...×-
Капітальний ремонт даху та утеплення фасаду Струсівської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. Степана БудногоТеребовлянської району Тернопільської області
- ID: UA-2017-11-20-000029-c
- Дата створення : 20.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1520461
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт даху загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Дарахів Теребовлянсько...×-
Капітальний ремонт даху загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Дарахів Теребовлянського району Тернопільської області
- ID: UA-2017-07-13-001362-b
- Дата створення : 13.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1041688
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146038ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -