-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх туалетів центру дитячої та юнацької творчості Знам'янської...×-
Поточний ремонт внутрішніх туалетів центру дитячої та юнацької творчості Знам'янської міської ради, за адресою Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, 13, 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-14-009816-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30093277
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщення їдальні харчоблоку ліцею імені Тараса Шевченка Знам...×-
Послуги з поточного ремонту приміщення їдальні харчоблоку ліцею імені Тараса Шевченка Знам’янської міської ради за адресою вулиця Олени Теліги, будинок 69, місто Знам’янка, Кіровоградська область, за кодом ДК 021:2015 (CPV) – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, на об’єкті Замовника, що розташований за адресою: вулиця Олени Теліги, будинок 69, місто Знам’янка, Кіровоградська область
- ID: UA-2026-08-12-011686-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30068747
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту кабінету біології ліцею «Свобода» Знам’янської міської ради за...×-
Послуги з поточного ремонту кабінету біології ліцею «Свобода» Знам’янської міської ради за адресою вулиця Свободи, будинок 2/15, місто Знам’янка, Кіровоградська область
- ID: UA-2026-08-05-008969-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30002190
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточного ремонту (відновлення) септику центру дитячої та юнацької творчості Знамʼянської...×-
Поточного ремонту (відновлення) септику центру дитячої та юнацької творчості Знамʼянської міської ради, за адресою Кіровоградська область, м. Знамʼянка, вул. Михайла Грушевського, 13
- ID: UA-2026-08-03-008355-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29976807
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщення їдальні харчоблоку ліцею імені Тараса Шевченка Знам...×-
Послуги з поточного ремонту приміщення їдальні харчоблоку ліцею імені Тараса Шевченка Знам’янської міської ради за адресою вулиця Олени Теліги, будинок 69, місто Знам’янка, Кіровоградська область, за кодом ДК 021:2015 (CPV) – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, на об’єкті Замовника, що розташований за адресою: вулиця Олени Теліги, будинок 69, місто Знам’янка, Кіровоградська область
- ID: UA-2026-07-08-008145-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29762908
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту кабінету фізики ліцею імені Тараса Шевченка Знамʼянської міськ...×-
Послуги з поточного ремонту кабінету фізики ліцею імені Тараса Шевченка Знамʼянської міської ради за адресою вулиця Олени Теліги, будинок 69, місто Знамʼянка, Кіровоградська область
- ID: UA-2026-06-30-007033-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29690211
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту відкосів закладу дошкільної освіти Nº8 «Світлячок» відділу осв...×-
Послуги з поточного ремонту відкосів закладу дошкільної освіти Nº8 «Світлячок» відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Знамʼянської міської ради, що розташований за адресою: вул. Калинова, 115 м. Знамʼянка, Кіровоградська область
- ID: UA-2025-12-30-008538-a
- Дата створення : 30.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27813206
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послугу з підключення генератора в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі Знам’янськ...×-
Послугу з підключення генератора в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі Знам’янської міської ради за адресою: вул. Михайла Грушевського, 41 м. Знам’янка, Кіровоградська область
- ID: UA-2025-12-26-010602-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27782591
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з поточного ремонту покрівлі газової котельні ліцею «Інтелект» Знам’янської місько...×-
послуги з поточного ремонту покрівлі газової котельні ліцею «Інтелект» Знам’янської міської ради Кіровоградської області за кодом ДК 021:2015 (CPV) – 45260000-7: Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
- ID: UA-2025-12-25-010938-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27766850
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послугу з поточного ремонту електромереж 2-го поверху адміністративної будівлі Відділу осв...×-
Послугу з поточного ремонту електромереж 2-го поверху адміністративної будівлі Відділу освіти, молоді та спорту Виконавчого комітету Знамʼянської міської ради за адресою: Кіровоградська обл., м. Знамʼянка, проспект Шкільний, 5» за кодом ДК 021:2015: 45310000-3 «Електромонтажні роботи»
- ID: UA-2025-12-15-008442-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27560384
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтного покриття навколо вимощення будівлі закладу дошкільної освіти №...×-
Поточний ремонт асфальтного покриття навколо вимощення будівлі закладу дошкільної освіти №2 «Пролісок» за адресою: м. Знам’янка, вул. Віктора Голого, 120 (ДК 021:2015:45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2025-11-27-016678-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27305943
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту даху закладу дошкільної освіти №8 «Світлячок» за адресою вул....×-
Послуга з поточного ремонту даху закладу дошкільної освіти №8 «Світлячок» за адресою вул. Калинова, 115 м. Знам’янка, Кіровоградська область
- ID: UA-2025-10-30-013338-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26953141
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтного покриття навколо вимощення будівлі ліцею ім. Тараса Шевченка,...×-
Поточний ремонт асфальтного покриття навколо вимощення будівлі ліцею ім. Тараса Шевченка, вул. Олени Теліги, 69
- ID: UA-2025-10-30-011479-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26951279
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля залишкових робіт із "Капітальний ремонт протирадіаційного укриття ліцею іме...×-
Закупівля залишкових робіт із "Капітальний ремонт протирадіаційного укриття ліцею імені Тараса Шевченка Знам’янської міської ради Кіровоградської області по вулиці Олени Теліги, 69, м. Знам’янка Кіровоградської області." (встановлення гідравлічного підйомника для людей з обмеженими можливостями) ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-10-08-013508-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26687558
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля залишкових робіт із "Капітальний ремонт протирадіаційного укриття ліцею іме...×-
Закупівля залишкових робіт із "Капітальний ремонт протирадіаційного укриття ліцею імені Тараса Шевченка Знам’янської міської ради Кіровоградської області по вулиці Олени Теліги, 69, м. Знам’янка Кіровоградської області." (встановлення гідравлічного підйомника для людей з обмеженими можливостями) ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-09-19-007373-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26493220
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -