-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на території Тур’я Бистрянської...×-
«Будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на території Тур’я Бистрянської ЗОШ І-ІІ ступенів в с.Т.Бистра, вул.Духновича,66 Перечинського району »
- ID: UA-2020-11-10-002233-a
- Дата створення : 10.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7132112
ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розм...×-
Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів.«Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в с.Тур’я Поляна, вул.Зелена,37 Перечинського району Закарпатської області»
- ID: UA-2020-11-05-011283-c
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7068039
ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розм...×-
Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів.«Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул.Турянській,35 в с.Тур’я Пасіка Перечинського району»
- ID: UA-2020-11-05-009220-c
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7064317
ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівельні роботи та поточний ремонт «Поточний ремонт приміщенння під інформаційний центр...×-
Будівельні роботи та поточний ремонт «Поточний ремонт приміщенння під інформаційний центр у Т.Реметівській ЗОШ І-ІІІ ст.»
- ID: UA-2020-10-07-003639-a
- Дата створення : 07.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6604556
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи.«Поточний ремонт приміщення спортивного залу в Порошк...×-
Інші завершальні будівельні роботи.«Поточний ремонт приміщення спортивного залу в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ст..»
- ID: UA-2020-09-29-004933-a
- Дата створення : 29.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6502226
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи. "Поточний ремонт їдальні (харчоблоку) в Порошківс...×-
Інші завершальні будівельні роботи. "Поточний ремонт їдальні (харчоблоку) в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ст."
- ID: UA-2020-09-29-004745-a
- Дата створення : 29.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6501885
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні роботи та поточний ремонт. Поточний ремонт приміщення (Коридори)- ID: UA-2020-09-28-007080-a
- Дата створення : 28.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6487638
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт Їдальні (харчоблоку) в Порошківській...×-
Інші завершальні будівельні роботи «Поточний ремонт Їдальні (харчоблоку) в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ст..»
- ID: UA-2020-09-18-005117-a
- Дата створення : 18.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6358177
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи,«Поточний ремонт приміщення спортивного залу в Порошкі...×-
Інші завершальні будівельні роботи,«Поточний ремонт приміщення спортивного залу в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ст..»
- ID: UA-2020-09-18-000746-a
- Дата створення : 18.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6350058
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні роботи та поточний ремонт- ID: UA-2020-09-08-008516-b
- Дата створення : 08.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6207440
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи. « Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних кон...×-
Інші завершальні будівельні роботи. « Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних конструкцій ЗОШ І-ІІІ ст. с.Т.Пасіка".
- ID: UA-2020-09-02-000721-b
- Дата створення : 02.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6119512
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи. « Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних кон...×-
Інші завершальні будівельні роботи. « Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних конструкцій ЗОШ І-ІІІ ст. с.Т.Пасіка".
- ID: UA-2020-08-20-005289-a
- Дата створення : 20.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6000828
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи. Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних конст...×-
Інші завершальні будівельні роботи. Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних конструкцій ЗОШ І-ІІІ ст. с.Т.Пасіка.
- ID: UA-2020-08-13-001348-a
- Дата створення : 13.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5909455
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт їдальні (харчоблоку) в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ст.- ID: UA-2020-08-10-002021-a
- Дата створення : 10.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5861656
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи. «Поточний ремонт приміщення спортивного залу в Порошк...×-
Інші завершальні будівельні роботи. «Поточний ремонт приміщення спортивного залу в Порошківській ЗОШ І-ІІІ ст..
- ID: UA-2020-08-05-007451-a
- Дата створення : 05.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5821817
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -