-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шпаклівка старт, шпаклівка фініш код ДК 021:2015 «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки т...×-
Шпаклівка старт, шпаклівка фініш код ДК 021:2015 «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
- ID: UA-2026-08-04-009445-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989916
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шпаклівка старт, шпаклівка фініш код ДК 021:2015 «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки т...×-
Шпаклівка старт, шпаклівка фініш код ДК 021:2015 «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
- ID: UA-2026-07-08-009902-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29764633
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шпаклівка старт, шпаклівка фініш код ДК 021:2015: «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Шпаклівка старт, шпаклівка фініш код ДК 021:2015: «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
- ID: UA-2026-07-03-008815-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729059
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Грунтовка код ДК 021:2015 «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»- ID: UA-2026-06-25-011805-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655689
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Грунтовка код ДК 021:2015 «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»- ID: UA-2026-06-02-010867-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29412212
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шпаклівка: старт і фініш код ДК 021:2015: «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчи...×-
Шпаклівка: старт і фініш код ДК 021:2015: «44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
- ID: UA-2026-03-16-013677-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28620520
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Грунтовка, шпаклівка за кодом ДК 021:2015:44830000-1 «Мастики, шпаклівки, замазки та розчи...×-
Грунтовка, шпаклівка за кодом ДК 021:2015:44830000-1 «Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
- ID: UA-2025-05-09-000451-a
- Дата створення : 09.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25247428
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Грунтовка, шпаклівка за кодом ДК 021:2015:44830000-1 «Мастики, шпаклівки, замазки та розчи...×-
Грунтовка, шпаклівка за кодом ДК 021:2015:44830000-1 «Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
- ID: UA-2025-04-29-009095-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25144568
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Розчинник (сольвент)- ID: UA-2025-03-21-012175-a
- Дата створення : 21.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24793548
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Штукатурка декоративно-мозаїчна (44831200-6 Шпаклівки) код ДК 021:2015 44830000-7 Мастики...×-
Штукатурка декоративно-мозаїчна (44831200-6 Шпаклівки) код ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
- ID: UA-2024-03-15-001425-a
- Дата створення : 15.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21026915
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44831200-6 ШпаклівкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Самовирівнювальна підлога, ґрунтовки, еластична гідроізоляційна суміш, сумiш для приклеюва...×-
Самовирівнювальна підлога, ґрунтовки, еластична гідроізоляційна суміш, сумiш для приклеювання та захисту плит iз мiнеральної вати (44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазки); затирка для швів (44831300-7 Замазки); шпаклiвки (44831200-6 Шпаклівки) код ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
- ID: UA-2024-02-01-005107-a
- Дата створення : 01.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20601313
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (Суміш д/затирання швів)- ID: UA-2023-12-19-006745-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20146182
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (шпаклівка)- ID: UA-2023-12-19-006115-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20146178
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (шпаклівка, розчинник)- ID: UA-2023-12-13-002247-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20045962
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали (Шпаклівка)- ID: UA-2023-12-12-015993-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20031665
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -