-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-013044-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301704
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кнаф Фугенфюлер 5кг для швів ГК- ID: UA-2026-09-04-012824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301490
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастика бітумно-каучукова, гідроізоляція, герметик силіконовий- ID: UA-2026-09-04-012286-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300953
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Уайт Спірит 1л ТМ ХІМРЕЗЕРВ- ID: UA-2026-08-13-012675-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082605
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка Ірком-колор 0,35кг смерека- ID: UA-2026-08-12-010267-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30067331
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт емаль, герметик- ID: UA-2026-08-05-005381-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29998582
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт-емаль 3в1 Delfa 0,9 кг- ID: UA-2026-08-05-004200-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29997418
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастика гідроізоляційна, фуга, герметик- ID: UA-2026-06-24-003342-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29633289
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Уайт Спірит, грунтовка- ID: UA-2026-06-24-002011-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29631971
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розріджувач Уайт Спіріт "БЛЕСК" 0,8л 0,58кг- ID: UA-2026-06-08-013706-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29472303
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фуга Ultracolor Plus /2 (135) CG2- ID: UA-2026-05-26-009470-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29342863
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паста Уніпак 75гр.- ID: UA-2026-05-18-011528-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29257670
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунт, затверджувач, розчинник- ID: UA-2026-05-13-005041-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29207573
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпаклівка стартова, фінішна, грунтовка універсальна за ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпа...×-
Шпаклівка стартова, фінішна, грунтовка універсальна за ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
- ID: UA-2026-05-07-005312-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29147632
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка- ID: UA-2026-04-20-012536-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28969669
Квартирно - експлуатаційний відділ м.Львова ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44832200-3 РозріджувачіЗавершена -