-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба бежева,колор сонячний,фарба водорозчина- ID: UA-2026-08-31-010826-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244093
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба спрей термостійка срібло- ID: UA-2026-08-31-004546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237838
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фібра для бетону,водоемульсія,колор,фарба декоративна- ID: UA-2026-08-28-002872-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222322
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жаростійка фарба- ID: UA-2026-08-28-000939-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30220453
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колор,фарба,водоемульсія- ID: UA-2026-08-26-009981-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30201596
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба Mattlatex, 14 кг, колорант темно-синій, 100мл- ID: UA-2026-08-14-000635-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30084100
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба інтер'єрна матова- ID: UA-2026-08-05-003061-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29996278
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба біла- ID: UA-2026-08-04-011113-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29991524
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ВДВ інтер'єрна біла матова- ID: UA-2026-08-04-008931-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989349
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль Універсальна , фарба інтер'єрна матова- ID: UA-2026-07-21-005475-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29867061
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водоемульсія- ID: UA-2026-06-24-001168-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29631124
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарби та емалі- ID: UA-2026-06-03-012080-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29427625
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль ПФ-115 ТМ ELFINA біла 0,9 кг, фарба інтер'єрна INTERIOR ТМ ЯХТОВА 4,2кг- ID: UA-2026-06-02-003496-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29404855
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарби та емалі- ID: UA-2026-05-26-013565-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29346924
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба 2,8 л- ID: UA-2025-12-22-009764-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27695892
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -