-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби – код CPV за ДК 021:2015 - 44810000-1 (Фарби).- ID: UA-2019-01-02-000062-a
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2822533
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби – код CPV за ДК 021:2015 - 44810000-1 (Фарби).- ID: UA-2019-01-02-000133-c
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2822323
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фарби - код CPV за ДК 021:2015 - 44810000-1 (Фарби)- ID: UA-2018-09-11-000314-b
- Дата створення : 11.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2467852
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби – код CPV за ДК 021:2015 - 44810000-1 (Фарби)- ID: UA-2018-04-17-001370-a
- Дата створення : 17.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1887545
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби – код CPV за ДК 021:2015 - 44810000-1 (Фарби).- ID: UA-2018-01-02-001168-a
- Дата створення : 02.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1535758
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби – код CPV за ДК 021:2015 - 44810000-1 (Фарби)- ID: UA-2017-10-23-001061-a
- Дата створення : 23.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1248657
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби – код CPV за ДК 021:2015 - 44810000-1 (Фарби)- ID: UA-2017-07-13-000234-a
- Дата створення : 13.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 979431
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби – код CPV за ДК 021:2015 - 44810000-1 (Фарби)- ID: UA-2017-04-07-001273-b
- Дата створення : 07.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 726451
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 016:2010 - 20.30.2 «Фарби та лаки, інші, та пов’язана з ними продукція; барвники...×-
Код за ДК 016:2010 - 20.30.2 «Фарби та лаки, інші, та пов’язана з ними продукція; барвники художні та друкарські чорнила» [код ДК 021:2015 - 44810000-1 «Фарби»].
- ID: UA-2016-09-01-000257-b
- Дата створення : 01.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 199039
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
фарба емаль пф-115- ID: UA-2016-03-31-000026-a
- Дата створення : 31.03.16
- Внутрішній номер закупівлі: 89020
Комунальне підприємство "Деснянське" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03357731ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги не відбулисяТорги не відбулися -