-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба для бетонної підлоги – 44810000-1)- ID: UA-2026-08-07-011568-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029756
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба латексна водоемульсійна – 44810000-1)- ID: UA-2026-08-05-011360-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30004553
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Грунт-емаль – 44812100-6)- ID: UA-2026-07-31-007695-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965671
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Емаль – 44812100-6)- ID: UA-2026-07-29-009354-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29944558
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Грунт-емаль – 44812100-6)- ID: UA-2026-07-28-007798-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29930332
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба латексна водоемульсійна – 44810000-1)- ID: UA-2026-06-30-015105-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29698250
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба латексна водоемульсійна – 44810000-1)- ID: UA-2026-06-25-009331-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29653191
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба фасадна – 44810000-1; емаль – 44812100-6)- ID: UA-2026-06-19-011090-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29598398
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба латексна водоемульсійна – 44810000-1)- ID: UA-2026-06-03-012838-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29428384
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба для дахів – 44810000-1)- ID: UA-2026-05-22-010751-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29315521
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба фасадна – 44810000-1)- ID: UA-2026-05-22-010231-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29315013
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба латексна – 44810000-1)- ID: UA-2026-05-15-011052-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29242749
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба фасадна – 44810000-1)- ID: UA-2026-05-14-013288-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29229854
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба фасадна – 44810000-1)- ID: UA-2026-04-28-009208-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29053806
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Грунт-емаль червоного кольору, грунт-емаль помаранчевого...×-
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Грунт-емаль червоного кольору, грунт-емаль помаранчевого кольору, грунт-емаль коричневого кольору, грунт-емаль синього кольору – 44812100-6)
- ID: UA-2026-04-23-005219-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29004633
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -