-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
колісники для котла- ID: UA-2021-08-31-008363-a
- Дата створення : 31.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11311885
ДП Заболотненське вище професійне училище №31 ім. Д.К. Заболотного ЄДРПОУ: 02539849ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Котел твердопаливний КТО 29.370 або еквівалент- ID: UA-2018-10-29-000021-a
- Дата створення : 29.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 3000838
ДП Заболотненське вище професійне училище №31 ім. Д.К. Заболотного ЄДРПОУ: 02539849ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Котел КТО 29.370- ID: UA-2018-08-29-001385-a
- Дата створення : 29.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2513459
ДП Заболотненське вище професійне училище №31 ім. Д.К. Заболотного ЄДРПОУ: 02539849ДК 021:2015: 44600000-6 Цистерни, резервуари та контейнери; радіатори та котли для центрального опаленняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Котел КТО 29.370- ID: UA-2018-06-26-000773-c
- Дата створення : 26.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2177608
ДП Заболотненське вище професійне училище №31 ім. Д.К. Заболотного ЄДРПОУ: 02539849ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -