-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-02-008930-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267712
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-02-006922-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265727
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-06-23-004614-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29620143
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-04-24-004499-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29019550
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-03-12-001238-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28578576
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Замок врізний, комплект врізний, циліндр, циліндровий механізм, ручка на планці- ID: UA-2025-08-20-009333-a
- Дата створення : 20.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26193851
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2025-07-02-012487-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25777608
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2025-05-29-002921-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25449098
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2025-05-02-008722-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25181955
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2025-03-18-000792-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24738370
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2025-02-07-012946-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24359214
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2024-12-18-006634-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23739835
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2024-12-11-003690-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23618295
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2024-12-10-008753-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23600983
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2024-12-05-017513-a
- Дата створення : 05.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23544090
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -