-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для будівельних робіт- ID: UA-2026-09-02-010455-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269229
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (набір біт, пензлики, мікс...×-
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (набір біт, пензлики, міксер для фарби, валіки, сверла, гайки)
- ID: UA-2026-08-04-012682-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29993094
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт- ID: UA-2026-06-15-004947-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29535156
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт- ID: UA-2026-06-15-002722-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29532913
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт- ID: UA-2026-05-13-010733-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29213233
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя для будівельних робіт- ID: UA-2026-04-30-005347-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29077911
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя для будівельних робіт- ID: UA-2026-04-28-007781-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29052403
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт- ID: UA-2026-04-17-010705-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28954045
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт- ID: UA-2026-04-14-012290-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28914954
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт- ID: UA-2026-03-12-011332-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28588640
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар та інструменти- ID: UA-2026-02-18-004637-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28343264
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар та інструменти- ID: UA-2026-01-20-015923-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27979536
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали та знаряддя- ID: UA-2025-12-25-013005-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27768906
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручні інструменти- ID: UA-2025-12-12-021280-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27547291
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали та знаряддя- ID: UA-2025-12-11-024147-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27526086
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -