-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шприц мастильний з жорстк. і гнучк. аплікаторами, 600 см3- ID: UA-2026-09-01-000676-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247597
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопата копальна рейкова сталь, з ребрами жорсткості (12шт. в уп.), Кувалда 2000г ручка із...×-
Лопата копальна рейкова сталь, з ребрами жорсткості (12шт. в уп.), Кувалда 2000г ручка із фібергласа, Киянка гумова дер. ручка 75мм (1000 г) HERMES TOOLS, Свердло по цеглі YATO 6-мм 100/60мм YT-4363, Свердло по цеглі YATO : Ø=8 мм, 120/80 мм, Топорище І гатунок (Україна), 500мм. 39-771, Щітка дискова із гофрованої проволоки 125х22,2 мм, WERK 7132672, Викрутка S2 SL3x100 мм HAISSER 49127
- ID: UA-2025-12-11-013003-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27514979
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопата совкова рейкова сталь- ID: UA-2025-11-18-000355-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27155994
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір ключів ріжково-накидних Cr-V 12шт. (6-22 мм), Набір ключів комбінованих з тріскачкою...×-
Набір ключів ріжково-накидних Cr-V 12шт. (6-22 мм), Набір ключів комбінованих з тріскачкою 12 шт (8-19мм) Холодний Штамп HAISSER, Набір насадок торцевих (8-32мм) з тріск 72 зуб. 1/2 + подов 125мм 20од. HAISSER, Набір викруток 37 шт HAISSER 49135, Bostik Foam Gun T-620 Blue GBX Пістолет для піни тефлоновий
- ID: UA-2025-11-13-013536-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27116243
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Склоріз "JOBO" 11-043, Гачок для в'язання дроту YATO : L= 210 мм, пластиков...×-
Склоріз "JOBO" 11-043, Гачок для в'язання дроту YATO : L= 210 мм, пластикова ручка, Щітка дискова із гофрованої проволоки 125х22,2 мм, WERK 7132672
- ID: UA-2025-10-31-007235-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26961047
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопата совкова рейкова сталь, Ножівка по металу ручка хром 250 - 300мм, *Ключ ріжково-наки...×-
Лопата совкова рейкова сталь, Ножівка по металу ручка хром 250 - 300мм, *Ключ ріжково-накидний CR-V 21мм. BERG 48-315, Полотно для ножівок двостороннє 25х300мм, Ковш штукатура великий (Україна) 06-301, Трафарети цифрові кпл.9шт.h-8мм., Кельма штукатурна з нержавійки PROFI, двокомпонентна ручка, 100 мм, ТМ VIROK, Киянка гумова біла 450г. Сталь
- ID: UA-2025-09-23-000319-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26515983
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект для заточки ланцюгів Dolmar (ручка, планка, напилок 4,8мм) ПТ-1149, Біта PH2 х 90...×-
Комплект для заточки ланцюгів Dolmar (ручка, планка, напилок 4,8мм) ПТ-1149, Біта PH2 х 90 мм Haisser, 190P2B/2711811, Секатор 220мм діаметр зрізу 18мм.зріз косий, Кувалда 2000г ручка із фібергласа, Молоток слюсарний 800 г , ручка з скловолокна HAISSER, Зубило д.16мм.с гумовою ручкою 350мм, Насадка торцева 6гр. магнітна YATO: 6гр. хвостовик Ø=1/4"", М7, L=48мм.
- ID: UA-2025-09-09-001297-a
- Дата створення : 09.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26367827
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Держак для лопати 1,2м д-40мм БУК шліфований (10шт. в уп.)- ID: UA-2025-08-12-000320-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26109335
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір Г-подібних ключів НЕХ шароподібних подовжених 9 од., S2, 1,5-10 мм HAISSER, *Ключ ім...×-
Набір Г-подібних ключів НЕХ шароподібних подовжених 9 од., S2, 1,5-10 мм HAISSER, *Ключ імбусовий 7мм 137х33мм. HT-1857, 4932430855 Біта SHOCKWAVE MILWAUKEE, PH2, 50мм
- ID: UA-2025-07-24-006344-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25964836
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Метчик м/р комплект М22*2,0 Р6М5 LH шлифований rt (038269), Плашка М22*2,0 9ХС d=55мм LH B...×-
Метчик м/р комплект М22*2,0 Р6М5 LH шлифований rt (038269), Плашка М22*2,0 9ХС d=55мм LH BT
- ID: UA-2025-07-09-006504-a
- Дата створення : 09.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25834748
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Терка поліуретанова ущільнена, 140х280 мм, Colorado, Перехідник 3/8""х1/2"&...×-
Терка поліуретанова ущільнена, 140х280 мм, Colorado, Перехідник 3/8""х1/2"" з отвором CAGA1216, Лопата копальна рейкова сталь, з ребрами жорсткості (12шт. в уп.), Головка торцева 6-гранна YATO: подовжена, квадрат 1/2"", М= 19мм, L=76мм., Свердло по металу YATO:HSS 6542, Ø=4,8 мм, HEX-1/4"", I=86/52мм, до нержав-ї і високолегованої сталі
- ID: UA-2025-07-09-006182-a
- Дата створення : 09.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25834554
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопата совкова рейкова сталь- ID: UA-2025-06-02-007119-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25476930
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг для шприца мастильного VOREL, Пістолет-шприц для герметика ПРОФИ 700мл. 12-051, Щітк...×-
Шланг для шприца мастильного VOREL, Пістолет-шприц для герметика ПРОФИ 700мл. 12-051, Щітка дискова із гофрованої проволоки 125х22,2 мм, WERK 7132672
- ID: UA-2025-05-28-000755-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25432972
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лопати- ID: UA-2024-11-05-004964-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23130202
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка ручна, пластикова ручка, латунна без блістера 7132201 WERK, Длинногубці прямі POLAX...×-
Щітка ручна, пластикова ручка, латунна без блістера 7132201 WERK, Длинногубці прямі POLAX 160мм, Плоскогубці з подовжен.губками 6" загнуті DFCK2206
- ID: UA-2024-09-04-001046-a
- Дата створення : 04.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22478704
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -