-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав пожежний напірний Д-77мм.- ID: UA-2024-08-08-011631-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22270515
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 44482100-3 Пожежні шлангиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пожежні рукава- ID: UA-2023-04-11-004164-a
- Дата створення : 11.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17465792
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 44482100-3 Пожежні шлангиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Протипожежне обладнання різне- ID: UA-2023-03-21-012088-a
- Дата створення : 21.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17299352
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Ствол пожежний ручний комбінований- ID: UA-2023-03-09-005007-a
- Дата створення : 09.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17192554
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Ствол пожежний ручний комбінований- ID: UA-2023-03-09-004955-a
- Дата створення : 09.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17192502
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Ствол пожежний ручний комбінований- ID: UA-2022-12-27-016601-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16477189
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Рукавиці пожежі з крагами (рукавиці для пожежних FHR 001)- ID: UA-2022-12-27-016479-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16477010
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне обладнання різне- ID: UA-2022-11-21-007076-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15935593
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Захисний одяг для пожежного- ID: UA-2021-08-06-005509-a
- Дата створення : 06.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11007303
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеЗавершена -