-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Арматура за код ДК 021:2015-44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-09-01-004761-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251597
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Арматура за код ДК 021:2015-44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі- ID: UA-2026-08-20-012867-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30150547
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Профілі для гіпсокартону за код ДК 021:2015-44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти т...×-
Профілі для гіпсокартону за код ДК 021:2015-44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
- ID: UA-2026-08-06-008418-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30014508
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Профіль для підвісної стелі, код за ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дро...×-
Профіль для підвісної стелі, код за ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
- ID: UA-2026-02-12-013713-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28288990
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Профіль для підвісної стелі, код за ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дро...×-
Профіль для підвісної стелі, код за ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
- ID: UA-2026-02-12-007547-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28282862
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна сталева та кутник сталевий, код ДК 021:2015 44330000-2 Будівельні прути, с...×-
Труба профільна сталева та кутник сталевий, код ДК 021:2015 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
- ID: UA-2025-11-21-002249-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27212627
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба профільна сталева та кутник сталевий, код ДК 021:2015 44330000-2 Будівельні прути, с...×-
Труба профільна сталева та кутник сталевий, код ДК 021:2015 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
- ID: UA-2025-11-03-011716-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26978686
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба профільна сталева, одиниця виміру м.п.; Кутик сталевий, одиниця виміру м.п.- ID: UA-2025-10-21-016844-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26838750
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба профільна сталева, одиниця виміру м.п.; Кутик сталевий, одиниця виміру м.п.- ID: UA-2025-10-16-015554-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26787200
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба профільна сталева, одиниця виміру м.п.; Кутик сталевий, одиниця виміру м.п.- ID: UA-2025-08-05-003720-a
- Дата створення : 05.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26051357
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура- ID: UA-2025-06-24-001426-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25690638
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швелер- ID: UA-2025-06-19-006554-a
- Дата створення : 19.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25653890
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2025-06-02-005622-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25475163
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2025-05-23-009898-a
- Дата створення : 23.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25399394
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Профіль напрямний UW-50 4 м 0.55 мм/CW 50х50 4м- ID: UA-2025-02-21-002714-a
- Дата створення : 21.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24501983
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ ЄДРПОУ: 08494013ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -