-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Дріт сталевий (Західне ТУОМ)- ID: UA-2026-04-29-010079-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29069560
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Поріжок з’єднувальний, профілі для...×-
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Поріжок з’єднувальний, профілі для гіпсокартону (Східне ТУОМ)
- ID: UA-2026-03-31-010494-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28781655
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Дріт сталевий (Південне ТУОМ)- ID: UA-2026-03-31-010232-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28781396
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Профілі (для БудРем)- ID: UA-2026-03-31-006371-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28777568
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Дроти різні (для БудРем)- ID: UA-2026-03-10-000879-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28547290
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Дріт сталевий (для БудРем)- ID: UA-2025-09-03-012230-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26321333
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Дріт (для БудРем, 2 півріччя)- ID: UA-2025-07-24-000740-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25959283
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Дріт (для БудРем, 2 півріччя)- ID: UA-2025-07-15-003650-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25880164
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Профілі (для БудРем)- ID: UA-2025-05-20-001876-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25347204
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти тапрофілі Дріт сталевий для Західного ТУОМ- ID: UA-2025-05-05-011150-a
- Дата створення : 05.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25198742
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні,дроти та профілі Дріт (для БудРем)- ID: UA-2025-04-22-008923-a
- Дата створення : 22.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25081280
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Дріт (для БудРем)- ID: UA-2025-04-22-001607-a
- Дата створення : 22.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25074047
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Дроти різні (для БудРем)- ID: UA-2025-04-22-001288-a
- Дата створення : 22.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25073691
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Поріжок з’єднувальний алюмінієвий д...×-
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Поріжок з’єднувальний алюмінієвий для Східного ТУОМ
- ID: UA-2025-03-24-005948-a
- Дата створення : 24.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24801744
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі Дріт сталевий (Південне ТУОМ)- ID: UA-2025-03-19-009143-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24761298
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -