-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід ПЕТ-155- ID: UA-2026-06-29-010777-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29681503
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід ПЕТ-155- ID: UA-2026-06-22-007154-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29608805
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід ПЕТ-155- ID: UA-2026-06-12-011861-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29527940
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід ПЕТ-155- ID: UA-2026-06-08-000496-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29459165
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід ПЕТ-155- ID: UA-2026-06-05-008108-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29452913
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід ПВС- ID: UA-2026-01-05-002504-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27835094
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід, кабель-канал, хомут, кліпси- ID: UA-2026-01-05-002058-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27834655
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Провід, кабель-канал, хомут, кліпси- ID: UA-2025-01-02-004747-a
- Дата створення : 02.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23928785
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Провід, кабель-канал, хомути, кліпси- ID: UA-2024-01-15-007615-a
- Дата створення : 15.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20381776
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель-канал, хомут, провід, кріплення для труб- ID: UA-2023-05-25-006215-a
- Дата створення : 25.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17892686
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
провід, кабель-канал, хомути- ID: UA-2023-01-30-009797-a
- Дата створення : 30.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16777761
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Провід, кабель-канал, хомути кабельні- ID: UA-2021-12-15-002965-b
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13145608
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 Кабелі та супутня продукція (кабелі)- ID: UA-2020-01-28-000839-a
- Дата створення : 28.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4375329
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабелі, кабель-канал)- ID: UA-2020-01-15-003009-c
- Дата створення : 15.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4300878
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Кабелі, кабель-канал)- ID: UA-2019-12-23-002424-b
- Дата створення : 23.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4242212
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -