-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні вироби- ID: UA-2026-05-22-011703-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29316476
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2025-12-24-006357-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27741867
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2024-09-19-006893-a
- Дата створення : 19.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22639605
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2024-09-19-006760-a
- Дата створення : 19.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22639476
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2024-06-27-009567-a
- Дата створення : 27.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21949295
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні вироби- ID: UA-2024-04-30-009612-a
- Дата створення : 30.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21444016
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Столярні вироби- ID: UA-2024-04-08-012266-a
- Дата створення : 08.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21239169
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2023-05-22-002540-a
- Дата створення : 22.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17844725
Аварійно - рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2023-05-12-006206-a
- Дата створення : 12.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17757078
Аварійно - рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2023-04-25-008124-a
- Дата створення : 25.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17578269
Аварійно - рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2023-04-24-005301-a
- Дата створення : 24.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17564263
Аварійно - рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби- ID: UA-2023-04-18-008053-a
- Дата створення : 18.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17521486
Аварійно - рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 08588791ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -