-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2020-02-28-000015-a
- Дата створення : 28.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4564284
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2020-02-26-000029-c
- Дата створення : 26.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4549813
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопля- ID: UA-2020-02-11-000021-b
- Дата створення : 11.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4466739
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопля- ID: UA-2020-02-04-001775-b
- Дата створення : 04.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4433979
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2019-11-18-000001-b
- Дата створення : 18.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4023854
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2019-11-17-000044-b
- Дата створення : 17.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4023844
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2019-11-17-000025-b
- Дата створення : 17.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4023813
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Картопля- ID: UA-2019-11-15-000011-b
- Дата створення : 15.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4016854
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 457 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (картопля)- ID: UA-2019-07-31-000120-a
- Дата створення : 31.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3631740
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (картопля)- ID: UA-2019-07-26-000001-c
- Дата створення : 26.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3618577
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (картопля)- ID: UA-2019-07-23-000005-b
- Дата створення : 23.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3604620
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2019-06-20-000464-b
- Дата створення : 20.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3496629
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопля- ID: UA-2019-05-27-000945-c
- Дата створення : 27.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3412200
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -