-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221- ID: UA-2026-09-01-006329-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253184
ЦЕНТР НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА РЕІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 15:00)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова рання (молода), клас перший, ДСТУ 9221; Картопля столова пізня, клас перш...×-
Картопля столова рання (молода), клас перший, ДСТУ 9221; Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221
- ID: UA-2026-05-18-003912-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29250074
ЦЕНТР НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА РЕІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова- ID: UA-2025-08-20-001406-a
- Дата створення : 20.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26185933
Центр надання комплексних соціальних послуг та реінтеграції ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова- ID: UA-2025-07-10-002153-a
- Дата створення : 10.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25842682
Центр надання комплексних соціальних послуг та реінтеграції ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова- ID: UA-2025-07-10-001477-a
- Дата створення : 10.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25841980
Центр надання комплексних соціальних послуг та реінтеграції ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221- ID: UA-2025-03-10-000300-a
- Дата створення : 10.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24652506
Таращанський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221, Поставка раз на місяць- ID: UA-2025-01-07-000644-a
- Дата створення : 07.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23950356
Таращанський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221, поставка 1 раз на тиждень- ID: UA-2024-10-07-005645-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22806243
Таращанський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221, поставка 1 раз в тиждень- ID: UA-2024-09-18-007781-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22625944
Таращанський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221, поставка -1 раз у тиждень- ID: UA-2024-08-15-002735-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22320753
Таращанський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова рання, клас перший, ДСТУ 9221- ID: UA-2024-07-02-001236-a
- Дата створення : 02.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21969734
Таращанський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зернові культури та картопля (картопля)- ID: UA-2024-02-15-002070-a
- Дата створення : 15.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20751819
Таращанський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картопля- ID: UA-2023-08-15-005110-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18674107
Таращанський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картопля (картопля, картопля молода)- ID: UA-2023-04-07-006814-a
- Дата створення : 07.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17444606
Таращанський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 23578747ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -