-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання утеплювача для поверхні даху Височанського НВК- ID: UA-2017-11-02-000972-b
- Дата створення : 02.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1337691
Відділ освіти Охтирської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147693ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання матеріалів для утеплення тепломережі Грінченківського НВК- ID: UA-2017-11-02-000011-c
- Дата створення : 02.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1331746
Відділ освіти Охтирської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147693ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Утеплювач, гідропароізоляція- ID: UA-2017-07-31-000182-b
- Дата створення : 31.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1111076
Відділ освіти Охтирської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147693ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Упеплювач, гідропароізоляція- ID: UA-2017-06-26-001027-b
- Дата створення : 26.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1018157
Відділ освіти Охтирської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147693ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання листів профнастилу та сайдінгу для Грінченківського НВК- ID: UA-2017-05-30-000638-b
- Дата створення : 30.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 912724
Відділ освіти Охтирської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147693ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання листів профнастилу та сайдінгу для Грінченківського НВК- ID: UA-2017-05-24-000249-b
- Дата створення : 24.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 856933
Відділ освіти Охтирської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147693ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиТорги не відбулисяТорги не відбулися -