-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба ПЕ та фітинги)
- ID: UA-2026-08-31-007190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240486
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та су...×-
«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
- ID: UA-2026-08-17-009594-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30106489
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015-44160000-9-Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби та фітинги)
- ID: UA-2026-08-04-011619-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29992032
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (переходи, різьби, відводи, муфти, коліна)
- ID: UA-2025-11-04-007733-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26990294
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби. Різьби, відводи, трійники, згони, різьби, коліна.
- ID: UA-2025-09-30-005721-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26596868
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (відводи та фланці)
- ID: UA-2025-08-19-001318-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26173180
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби сталеві попередньо теплоізольовані та комплектуючі до них в асортименті)
- ID: UA-2025-08-06-002262-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26062568
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби. Різьби, відводи, ніпелі, згони, коліна, трійники.
- ID: UA-2025-07-04-004005-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25796415
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба СТ/ПЕ, коліна СТ/ПЕ та комплект ізоляційних стиків (ЕР-3)
- ID: UA-2025-06-11-003876-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25568516
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (відводи, переходи та фланці)
- ID: UA-2025-06-10-011757-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25563110
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (відводи, переходи та фланці)
- ID: UA-2025-06-10-010234-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25561646
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 – 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби сталеві попередньо теплоізольовані СПІРО та комплектуючі до них в асортименті)
- ID: UA-2025-03-14-004870-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24714531
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Відводи, переходи, трійники, муфти, різьби та фланці)
- ID: UA-2024-10-18-005011-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22940936
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супут...×-
ДК 021:2015: 44160000-9 — Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (фланці, відводи, переходи, різьби, муфти, трійники, американка, згін)
- ID: UA-2024-07-29-005662-a
- Дата створення : 29.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22176695
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутн...×-
ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (відводи)
- ID: UA-2024-04-23-008285-a
- Дата створення : 23.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21378622
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 36588183ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -