-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футорка, з’єнувачі, муфти, американка, труби- ID: UA-2026-09-03-014836-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288173
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ № 1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фiтинг-американка, з'єднання, кутники, муфти, перехiдники, труби, трійники, заглушка- ID: UA-2026-09-03-014800-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288138
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ № 1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фiтинг-американка, з'єднання, кутники, муфти, перехiдники, труби- ID: UA-2026-08-28-011527-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230948
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ № 1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
З'єднувачі, кутники, трійники, туби, муфти, перехідники- ID: UA-2026-08-21-012617-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30164595
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ № 1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фітінг-американка, фітінг-трійник, труби, перхідник, муфти- ID: UA-2026-07-29-011296-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29946510
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ № 1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трійники, коліна, труби, кріплення для труб- ID: UA-2026-07-21-011891-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29873472
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ № 1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання матеріалів та товарів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а с...×-
Придбання матеріалів та товарів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме: для проведення заміни (ремонту) внутрішньобудинкових систем нульового циклу централізованого опалення, водопостачання та водовідведення
- ID: UA-2023-11-03-008242-a
- Дата створення : 03.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19509536
КП "Житлово-Експлуатаційне Об`єднання №1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Труби та супутні вироби- ID: UA-2020-06-18-004908-b
- Дата створення : 18.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5327467
КП "Житлово-Експлуатаційне Об`єднання №1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби та арматура- ID: UA-2019-04-08-001021-b
- Дата створення : 08.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3213043
КП "Житлово-Експлуатаційне Об`єднання №1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44163200-2 Трубна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби та супутні вироби- ID: UA-2018-10-25-000370-c
- Дата створення : 25.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2503770
КП "Житлово-Експлуатаційне Об`єднання №1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44163200-2 Трубна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби та арматура- ID: UA-2018-10-25-000044-a
- Дата створення : 25.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2503292
КП "Житлово-Експлуатаційне Об`єднання №1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44163200-2 Трубна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби, трубні муфти, з`єднувачі труб- ID: UA-2017-06-23-000439-b
- Дата створення : 23.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 929184
КП "Житлово-Експлуатаційне Об`єднання №1" ЄДРПОУ: 31411554ДК 021:2015: 44163120-7 Труби централізованих опалювальних системЗавершена -