-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба для каналізації, поліпропілен, довжина 2.0 м, діаметр 50 мм; Труба для каналізації,...×-
Труба для каналізації, поліпропілен, довжина 2.0 м, діаметр 50 мм; Труба для каналізації, поліпропілен, довжина 1.0 м, діаметр 50 мм; Труба для каналізації, поліпропілен, довжина 0.5 м, діаметр 50 мм; Труба для каналізації, поліпропілен, довжина 2.0 м, діаметр 110 мм; Труба для каналізації, діаметр 110мм, 0.5 м, ПП, внутрішня; Труба для каналізації, поліпропілен, довжина 1,0 м, діаметр 110 мм; Ревізія 50 мм, поліпропілен (PP); Трійник 110-110 мм, 87-90°, поліпропілен (PP); Трійник 110-110 мм, 45°, поліпропілен (PP); Трійник 110-50 мм, 45°, поліпропілен (PP); Трійник 110-50 мм, 87-90°, поліпропілен (PP); Трійник з'єднувальний 20-20-20 ППР; Трійник з'єднувальний 40-40-40 ППР; Трійник з'єднувальний 32-32-32 ППР; Трійник перехідний 32-25-25 ППР; Трійник перехідний 32-20-32 ППР; Трійник перехідний 40-20-40 ППР; Трійник перехідний 40-32-40 ППР; Трійник перехідний 32-20-20 ППР; Трійник з'єднувальний 25-25-25 ППР; Хрестовина 110-110 мм, 87-90°, поліпропілен (PP); Хрестовина 110-50 мм, 87-90°, поліпропілен (PP); Хрестовина 20-20-20 ППР; Хрестовина 25-25-25 ППР; Хрестовина 32-32-32 ППР; Хрестовина 40-40-40 ППР; Коліно 110 мм, 45°, ПВХ; Коліно 110 мм, 87-90°, ПВХ (PVC); Кутник 90° 40-40 ППР; Кутник 45° 40-40 ППР; Кутник 90° 20x20 ППР; Кутник 45° 20x20 ППР; Кутник 90° 25x25 ППР; Кутник 45° 25x25 ППР; Кутник 90° 32-32 ППР; Кутник 45° 32-32 ППР; Труба водопровідна, холодна / гаряча вода, поліпропілен, РN 20+, діаметр 20мм, стінка від 3,2мм, армована скловолокном; Труба водопровідна, холодна / гаряча вода, поліпропілен, РN 20+, діаметр 25мм, стінка від 4,0мм, армована базальтом; Труба водопровідна, холодна / гаряча вода, поліпропілен, РN 20+, діаметр 32мм, стінка від 4,4мм, армована алюмінієм; Згін американка із внутрішнім різьбленням 32, 1', поліпропілен / латунь; Згін американка із внутрішнім різьбленням 40, 1 1/4', поліпропілен / латунь; Згін американка із внутрішнім різьбленням 20, 1', поліпропілен / латунь; Згін американка із зовнішнім різьбленням 20, 1', поліпропілен / латунь; Згін американка із внутрішнім різьбленням 25, 3/4', поліпропілен / латунь; Згін американка із зовнішнім різьбленням 32, 1', поліпропілен / латунь; Редукція 110 мм, поліпропілен (PP); Муфта перехідна 25-20 мм, ППР; Муфта перехідна 32-20 ППР; Муфта перехідна 40-20 ППР; Муфта пряма 32-32 ППР; Муфта пряма 20 ППР ; Муфта пряма 25 ППР ; Муфта пряма 40-40 ППР; Заглушка під пайку 20, поліпропілен; Заглушка під пайку 25, поліпропілен; Заглушка під пайку 32, поліпропілен; Заглушка під пайку 40, поліпропілен
- ID: UA-2025-07-09-003273-a
- Дата створення : 09.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25831688
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно 90х40 АР; Коліно 45х40 АР; Трійник редукційний 40х20х40 АР; Коліно90х20 АР; Америка...×-
Коліно 90х40 АР; Коліно 45х40 АР; Трійник редукційний 40х20х40 АР; Коліно90х20 АР; Американка РВ 40х1 1/4”АР; Трійник 20 АР ; Муфта редукційна 32х20 FORA; Муфта 3Р GROSS 40 1 ½*; Труба каналізаційна 50х2000(1,8)ІНТ; Коліно 50х45 ІНТ; Коліно 45х20 АР; Трійник 1/2”х1/2”х1/2”внв; Ниппель 1/2”; Муфта 20 АР; Труба каналізаційна 110х2000(2,7)ІНТ; Труба каналізаційна 110х250(2,7)ІНТ; Труба каналізаційна 110х315(2,7)ІНТ; Труба каналізаційна 110х500(2,7)ІНТ; Труба каналізаційна 110х1000(2,7)ІНТ; Американка РЗ 20х1/2* АР; Різьба коротка сталь 25; Труба 20 PN 20 АР; Хомут метал. В зборі 4*(109-121мм) KV.
- ID: UA-2025-03-14-001167-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24710977
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба ВГП ДУ32 д. 42,4; смуга ст. 1-3 50х5; круг А240 д.10; труба профільна ст 1-3 60х30х2...×-
Труба ВГП ДУ32 д. 42,4; смуга ст. 1-3 50х5; круг А240 д.10; труба профільна ст 1-3 60х30х2; труба профільна ст 1-3 40х20х2 ; труба профільна ст 1-3 15х15х2.
- ID: UA-2025-02-28-001626-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24572360
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кутник 50х90; Кутник 25х45; Кутник20х90; Кутник 40х90; Кутник 32х90; Муфта 20х20; Муфта 63...×-
Кутник 50х90; Кутник 25х45; Кутник20х90; Кутник 40х90; Кутник 32х90; Муфта 20х20; Муфта 63х63; Муфта 50х50; Муфта 40х40; Муфта 32х32; Муфта 32х1F; Муфта 50х1/12F; Муфта 50х1/12М; Муфта 25х3/4F; Муфта 40х1/14М; Муфта 40х1/14F; Муфта-перехід 40х32; Різьба коротка сталь 65 STA; Труба PPR-FIBER PIPE ф63х10,5, PN20 м для холодного та гарячого водопостачання; Труба PPR-FIBER PIPE ф40х6,7, PN20 4м для холодного та гарячого водопостачання; Труба PPR-FIBER PIPE ф32х5,4, PN20 4м для холодного та гарячого водопостачання; Труба PPR-FIBER PIPE ф50х8,4, PN20 4м для холодного та гарячого водопостачання;Труба PPR-FIBER PIPE ф20х3,4, PN20 4м для холодного та гарячого водопостачання; Трійник 63х32х63; Трійник 32х20х32; Трійник 50х50х50; Трійник 25х20х25; Трійник 20х20х20; Трійник 32х32х32; Трійник 40х32х40; Трійник 90х40х90; Труба WARME FIBER Ø 90 для гарячої води та опалення; Фланець плоский сталевий ДУ100 РУ10; Втулка фланцева 90 мм SLN090RCTX; Трійник; Муфта редукційна; Муфта з`єднувальна; Муфта розбірна з зовнішньою різьбою; Муфта розбірна з зовнішньою різьбою.
- ID: UA-2024-08-03-000083-a
- Дата створення : 03.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22222895
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коліно 16ммх16мм NTM, коліно зовнішня різьба 16ммх1/2* NTM, коліно внутрішня різьба 16ммх1...×-
Коліно 16ммх16мм NTM, коліно зовнішня різьба 16ммх1/2* NTM, коліно внутрішня різьба 16ммх1/2* NTM, труба LTM 16 б/шовна, хомут метал.в зборі ¾*(25-30мм) KV, коліно ½*вв hazer, коліно 90х20 Tebo, трійник ½* ВЗЗ KARRO, муфта 20 Tedo, муфта зовнішня різьба 20мм х1/2*NTM, муфта внутрішня різьба 20мм х1/2* NTM
- ID: UA-2024-06-26-001107-a
- Дата створення : 26.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21929330
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг спіральний Metabo 10мм/8бар/10м- ID: UA-2024-06-07-000121-a
- Дата створення : 07.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21767656
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44165000-4 Шланги, стояки та рукавиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба 50 PN 16 ЕСО, коліно 90х50 АР ,муфта редукційна 63х50 АР, муфта 50 АР,трійник редукц...×-
Труба 50 PN 16 ЕСО, коліно 90х50 АР ,муфта редукційна 63х50 АР, муфта 50 АР,трійник редукційний 50х32х20 АР, коліно 90х32 АР, труба 40 PN 20 АР, коліно 90х40 АР,муфта редукційна 50х40 АР, трійник редукційний 40х25х40 АР, трійник 40 АР, переходник 2*х1 ¼*нв, муфта 40 АР, х25 АР, американка Р3 32х1*АР, американка РЗ 25х3/4*АР, коліно 110х45 ІНТ, труба каналізаційна 50х250 ІНТ, труба каналізаційна 50х315 ІНТ, коліно 50х45 ІП, коліно 50х90 ІП, компенсатор 110 ІНТ, компенсатор 50 ІНТ, труба 25 PN 20 АР, американка РВ 25х3/4*АР, хрест 40 VS, муфта редукційна 40х25 ЕСО, американка РВ 32х1*АР
- ID: UA-2024-04-26-006817-a
- Дата створення : 26.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21416886
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба 20 PN 20 Tebo; Муфта 20 АР; Коліно 90х20 FORA; Коліно 45х20 FORA; Трійник 20 FORA; А...×-
Труба 20 PN 20 Tebo; Муфта 20 АР; Коліно 90х20 FORA; Коліно 45х20 FORA; Трійник 20 FORA; Американка РВ 20х1/2" FORA; Американка РЗ 20х1/2" FORA
- ID: UA-2024-04-01-004285-a
- Дата створення : 01.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21168053
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перехід 108*89 сталевий; Фланець ст. Ду 100/10; Прокладка для фланца ду 100; Втулка під фл...×-
Перехід 108*89 сталевий; Фланець ст. Ду 100/10; Прокладка для фланца ду 100; Втулка під фланець 90 (бурт) Tebo; Труба FIBER 90 HD; Трійник редукційний 90х32х90 Tebo; Трійник редукційний 90х40х90 Tebo; Муфта 90 HD; Труба FIBER 40 АР; Труба FIBER 32 АР; Коліно 90х40 АР; Коліно 90х32 АР; Хрест 32 ВО; Хрест 25 ВО; Муфта 40 АР; Трійник 25 АР; Американка РЗ 25х3/4" АР; Муфта 32 АР; Муфта редукційна 32х25 ВО; Муфта редукційна 32х25 АР; Американка РВ 32х1" АР
- ID: UA-2024-02-12-005276-a
- Дата створення : 12.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20712420
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фітинги для водопроводу- ID: UA-2023-10-16-009511-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19296110
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі,трубопроводи,труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби.- ID: UA-2023-07-31-002344-a
- Дата створення : 31.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18537988
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Parinox® EPDM DN8 Шланг MOK10 х 1/2" 0,5 м PN10 коротка голка PARIGI; P...×-
Parinox® EPDM DN8 Шланг MOK10 х 1/2" 0,5 м PN10 коротка голка PARIGI; Parinox® EPDM DN8 Шланг MOM10 х 1/2" 0,5 м PN10 довга голка PARIGI; Parinox® EPDM DN8 Шланг MOM10 х 1/2" 0,8 м PN10 довга голка PARIGI; Parinox® EPDM DN8 Шланг MOK10 х 1/2" 0,8 м PN10 коротка голка PARIGI; Parinox® EPDM DN8 Шланг 1/2" х 1/2" ВВ 0,6 м PN10 PARIGI; Parinox® EPDM DN8 Шланг 1/2" х 1/2" ВВ 0,8 м PN10 PARIGI; Фітинги (Коліно 90 d20 KAS); Фітинги (Трійник d20 KAS); Фітинги (Муфта з зовніш. різьбл. d20x1/2 KAS); Фітинги (Муфта з'єднувальна d20 KAS); Фiтинги iз пластмаси / Коліно для підключення унітазу 90° Rhein; Армована гофротруба Scandi SPA для підключення унітазу O110мм. / L 550мм.; Фітинги (Трійник з зовнішн. різьбл. d20x1/2 KAS); Фiтинги iз пластмаси (Перехідна муфта 25х20 Wavin); Фітинги (Заглушка d20 KAS); Фітинги (Заглушка d25 KAS); Фітинги (Трійник редукційний d25x20x25 KAS); Душовий трап 150*150 кутовий вихід 110, пластиковий, RHEIN; Душовий трап WATER HOUSE, верт.D110 пластикова решітка 150х150 гідробар'єр.
- ID: UA-2023-04-28-002764-a
- Дата створення : 28.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17611276
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба мідна 1/4; труба мідна 3/8; труба мідна 1/2; ущільнювач 1/4; ущільнювач 3/8; ущільню...×-
Труба мідна 1/4; труба мідна 3/8; труба мідна 1/2; ущільнювач 1/4; ущільнювач 3/8; ущільнювач 1/2
- ID: UA-2021-07-22-007536-b
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10824103
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба ПЕ-100 SDR17-PN10 90х5.4мм питна; Коліно пе-пе 90- ID: UA-2021-07-12-003550-a
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10679392
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трійник 90х90х90 УЛЬТРА; Муфта ПЕ-фланець 90х4″ Unidelta; Коліно 90х90 УЛЬТРА- ID: UA-2021-07-12-003188-a
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10678168
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ О.С.ЛУЧАНСЬКОГО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05396876ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -