-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
товар код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-08-24-000481-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30167075
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-04-01-012029-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28795403
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2026-03-24-013461-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28713273
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2026-03-05-012076-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28516478
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2026-02-16-009701-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28317495
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2026-01-12-009593-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27884081
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2026-01-05-005999-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27838538
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2025-09-01-004975-a
- Дата створення : 01.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26291112
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товар за кодом ДК 021:2015- 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі ( згідно специфікації)- ID: UA-2025-03-18-001487-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24739022
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2025-02-14-010880-a
- Дата створення : 14.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24438389
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товар за кодом ДК 021:2015- 15332410-1 Сухофрукти (згідно специфікації)- ID: UA-2025-01-09-008340-a
- Дата створення : 09.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23975874
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15332410-1 СухофруктиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2025-01-02-006115-a
- Дата створення : 02.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23930133
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товар за кодом ДК 021:2015- 15332410-1 Сухофрукти (згідно специфікації)- ID: UA-2024-12-24-002029-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23836044
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15332410-1 СухофруктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товар за кодом ДК 021:2015- 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (згідно специфікації)- ID: UA-2024-12-24-001859-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23835915
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2024-12-13-015103-a
- Дата створення : 13.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23675458
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіТорги відміненоТорги відмінено -