-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій. Придбання матеріалів, будівельн...×-
Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій. Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме цемент
- ID: UA-2026-08-06-006480-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30012589
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме для рем...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме для ремонту покрівлі. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 2 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі, а також враховуючи перебування населеного пункту м. Нікополь в зоні проведення активних бойових дій (Відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року) Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (UA12080050010010114)), застосовується вищевказане виключення.
- ID: UA-2023-12-04-016411-a
- Дата створення : 04.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19890208
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Цемент М-400 фасований по 25кг/мішок. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 2 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі, а також враховуючи перебування населеного пункту м. Нікополь в зоні проведення активних бойових дій (Відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року) Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (UA12080050010010114)), застосовується вищевказане виключення.
- ID: UA-2023-10-24-013707-a
- Дата створення : 24.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19397693
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Цемент М-400 фасований по 25кг/мішок
- ID: UA-2023-03-09-005268-a
- Дата створення : 09.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17192821
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цемент М-400 фасований по 25кг/мішок- ID: UA-2022-06-30-003710-a
- Дата створення : 30.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14825743
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-400 фасований по 25кг/мішок- ID: UA-2021-11-30-000953-b
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12768850
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цемент М-400 фасований по 25кг/мішок- ID: UA-2021-11-08-008746-b
- Дата створення : 08.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12353717
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цемент М-400 фасований по 25кг/мішок- ID: UA-2021-10-28-005063-c
- Дата створення : 28.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12204423
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент м-400- ID: UA-2021-10-08-002046-c
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11901913
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -