-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Біполь ЕКП 4.0 сланець сірий, код ДК 021:2015 44112500-3 Покрівельні матеріали- ID: UA-2026-03-20-012465-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28681348
ДК 021:2015: 44112500-3 Покрівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, код ДК 021:2015 44111000-1 Будівельні матеріали- ID: UA-2026-01-28-014873-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28098721
ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профільний прокат, код ДК 021:2015 44112120-5 Профільний прокат- ID: UA-2026-01-23-009514-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28032381
ДК 021:2015: 44112120-5 Профільний прокатЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідробейс стандарт ЕКП 4.0, код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2025-10-31-010548-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26964306
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, код ДК 021:2015 44111000-1 Будівельні матеріали- ID: UA-2025-01-16-010990-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24051050
ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профільний прокат, код ДК 021:2015 44112120-5 Профільний прокат- ID: UA-2025-01-15-004036-a
- Дата створення : 15.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24026474
ДК 021:2015: 44112120-5 Профільний прокатЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Єврорубероїд, рубероїд ЄКП 4,0 (10 м)», код ДК 021:2015 - 44110000-4 - Конструкційні мате...×-
«Єврорубероїд, рубероїд ЄКП 4,0 (10 м)», код ДК 021:2015 - 44110000-4 - Конструкційні матеріали
- ID: UA-2024-01-29-004639-a
- Дата створення : 29.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20553270
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, код ДК 021:2015 44111000-1 Будівельні матеріали- ID: UA-2024-01-24-014446-a
- Дата створення : 24.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20510260
ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетонні вироби, код ДК 021:2015 44114200-4 Бетонні вироби- ID: UA-2024-01-24-009324-a
- Дата створення : 24.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20505168
ДК 021:2015: 44114200-4 Бетонні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профільний прокат, код ДК 021:2015 44112120-5 Профільний прокат- ID: UA-2024-01-05-004986-a
- Дата створення : 05.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20321617
ДК 021:2015: 44112120-5 Профільний прокатЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні матеріали, код ДК 021:2015 44112500-3 Покрівельні матеріали- ID: UA-2023-12-05-017240-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19912562
ДК 021:2015: 44112500-3 Покрівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Праймер 20л, руберойд ЕКП 4,0, шифер, код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2023-09-01-002073-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18835407
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, код за ДК 021:2015 44111000-1- ID: UA-2023-07-05-009603-a
- Дата створення : 05.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18321884
ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум, Код ДК 021:2015 44112230-9 Лінолеум- ID: UA-2023-05-29-003230-a
- Дата створення : 29.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17918619
ДК 021:2015: 44112230-9 ЛінолеумЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали, Код ДК 021:2015 44110000-4- ID: UA-2023-02-22-002610-a
- Дата створення : 22.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17054332
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -