-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Металеві конструкції)- ID: UA-2026-08-31-009747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243018
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Металеві конструкції)- ID: UA-2026-08-31-005223-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238511
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Анкерна група АГ1)- ID: UA-2026-08-28-009066-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228486
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Профнастил)- ID: UA-2026-08-25-012588-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189960
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Сендвіч-панель)- ID: UA-2026-08-25-011804-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189169
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Ролети захисні)- ID: UA-2026-08-21-009569-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161535
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Бетон товарний)- ID: UA-2026-08-20-011843-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30149528
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Бетон товарний)- ID: UA-2026-08-19-005243-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30128867
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Бетон товарний)- ID: UA-2026-08-18-012620-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30122475
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Металеві конструкції)- ID: UA-2026-08-18-011197-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30121048
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Плитка тротуарна залізобетонна)- ID: UA-2026-08-17-012202-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30109067
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Анкерний блок)- ID: UA-2026-08-13-009358-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30079290
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Бетон товарний)- ID: UA-2026-08-12-008347-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30065411
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Бетон товарний)- ID: UA-2026-08-11-011534-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055215
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Металеві конструкції)- ID: UA-2026-08-10-011722-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30043003
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -