-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідроізоляція еластична двухкомпонентна СР-66 Ceresit, покрівельний та гідроізоляційний ма...×-
Гідроізоляція еластична двухкомпонентна СР-66 Ceresit, покрівельний та гідроізоляційний матеріал Єврорубероід ХКП 4 Ореол-1,4 кг/м2 рулон 10 м2
- ID: UA-2026-09-03-002457-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275913
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 40*25*2мм 6м та 40*40*3мм 6м., профнастил ПК-18 2300*5/2700*3/6000*6=65,05...×-
Труба профільна 40*25*2мм 6м та 40*40*3мм 6м., профнастил ПК-18 2300*5/2700*3/6000*6=65,052 , профнастил ПС-10 2200*5/2600*7=34,894 , НС кут Тип-1
- ID: UA-2026-08-03-008159-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29976608
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профільований лист ПК-18 0,45 мм., коньок плоский Тип-1 7016 поліестер мат 0,45 Україна- ID: UA-2026-07-31-007274-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965245
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль CD-60 3м 0,45мм, профіль UD-27 3м 0,45мм- ID: UA-2026-07-16-009939-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29837007
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельний та гідроізоляційний матеріал Єврорубероід ХКП 4 Ореол-1, 4 кг/м2 рулон 10 м2...×-
Покрівельний та гідроізоляційний матеріал Єврорубероід ХКП 4 Ореол-1, 4 кг/м2 рулон 10 м2
- ID: UA-2026-07-10-001755-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29780544
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-07-03-010086-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29730311
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум, цемент М500- ID: UA-2026-06-17-013686-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29572144
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент та цегла- ID: UA-2026-06-10-013739-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29501045
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газобетонний блок для зведення стін 300*200*600мм та 100*200*600мм.- ID: UA-2026-05-12-007434-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29194245
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-500 25кг- ID: UA-2026-05-12-007380-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29194196
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка для підлоги та стін- ID: UA-2026-04-30-010924-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29083514
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лінолеум- ID: UA-2026-03-26-013971-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28744205
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ламінат River 4V WV (1,899м2), підкладка листова 3 мм., поріжок 0,9м 30мм срібло- ID: UA-2026-02-17-013525-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28337027
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ламінат EGGER V4/32 дуб елва сірий (1,9948м2) , плінтус ПВХ, кут зовнішній для плінтуса ПВ...×-
Ламінат EGGER V4/32 дуб елва сірий (1,9948м2) , плінтус ПВХ, кут зовнішній для плінтуса ПВХ, кут внутрішній для плінтуса ПВХ, заглушка л/п для плінтуса ПВХ, плінтус-коробка з коекструзією, кут внутрішній, з'єднувач
- ID: UA-2025-12-30-009539-a
- Дата створення : 30.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27814195
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газобетонний блок для зведення стін 200*300*600мм- ID: UA-2025-12-17-002635-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27605730
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -