-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профнастил- ID: UA-2026-08-31-001689-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234992
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум EVOLUTION LIVE BAVARIA 4 4.0- ID: UA-2026-08-31-000420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233661
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-08-21-009295-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161270
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ПЦ 25кг- ID: UA-2026-08-21-008450-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30160416
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-17-006343-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103219
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М 500/25кг Портландцемент СЕМ II/LL 42.5 R (Івано-франк.) червоний- ID: UA-2026-07-24-008179-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29907005
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (газоблок,клей)- ID: UA-2026-05-25-001033-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29319806
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-05-14-000402-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29216970
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шифер 8хв волокнистоцементний (євро) пал107 розм. 1750*1130, 5,8мм- ID: UA-2026-04-08-002367-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28857857
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кам’яні матеріали – щебінь (фракції 0х40)- ID: UA-2025-09-05-011646-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26349997
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44113330-7 Матеріали для дорожнього покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плитка тротуарна та поребрик- ID: UA-2025-04-11-002032-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24989174
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кам’яні матеріали – щебінь (фракції 0х70)- ID: UA-2025-01-31-010336-a
- Дата створення : 31.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24269405
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44113330-7 Матеріали для дорожнього покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок - 3 тони, Цемент фасований 25 кг - 5 шт, Труба d*2,8 - 12 метрів, Емаль ПФ115 біла 2...×-
Пісок - 3 тони, Цемент фасований 25 кг - 5 шт, Труба d*2,8 - 12 метрів, Емаль ПФ115 біла 2,7 кг - 1 штука, Ручка дверна - 2 штуки, Батарейка - 5 штук
- ID: UA-2024-12-06-001205-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23549501
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2024-10-28-004257-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23040284
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали для благоустрою- ID: UA-2024-06-10-007478-a
- Дата створення : 10.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21787026
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -