-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби, код ДК 021:2015 44163140-3 Паропровідні та водопровідні труби- ID: UA-2026-07-28-010977-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933533
ДК 021:2015: 44163140-3 Паропровідні та водопровідні трубиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фланець плоский сталевий приварний, код ДК 021:2015 44167110-2 Фланці- ID: UA-2026-07-01-005674-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29704722
ДК 021:2015: 44167110-2 ФланціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Біполь ЕКП 4.0 сланець сірий, код ДК 021:2015 44112500-3 Покрівельні матеріали- ID: UA-2026-03-20-012465-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28681348
ДК 021:2015: 44112500-3 Покрівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби, код ДК 021:2015 44163100-1 Труби- ID: UA-2026-02-03-013990-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28171229
ДК 021:2015: 44163100-1 ТрубиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційні системи, код ДК 021:2015 44130000-0 Каналізаційні системи- ID: UA-2026-02-03-013743-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28170991
ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, код ДК 021:2015 44111000-1 Будівельні матеріали- ID: UA-2026-01-28-014873-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28098721
ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профільний прокат, код ДК 021:2015 44112120-5 Профільний прокат- ID: UA-2026-01-23-009514-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28032381
ДК 021:2015: 44112120-5 Профільний прокатЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водогінні труби, код ДК 021:2015 44161200-8 Водогінні труби- ID: UA-2026-01-23-008720-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28031577
ДК 021:2015: 44161200-8 Водогінні трубиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби централізованих опалювальних систем, код ДК 021:2015 44163120-7 Труби централізовани...×-
Труби централізованих опалювальних систем, код ДК 021:2015 44163120-7 Труби централізованих опалювальних систем
- ID: UA-2026-01-20-015996-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27979619
ДК 021:2015: 44163120-7 Труби централізованих опалювальних системЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби, код ДК 021:2015...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби, код ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-01-20-008420-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27972113
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідробейс стандарт ЕКП 4.0, код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2025-10-31-010548-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26964306
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сотовий (структурний) полікарбонат, код ДК 021:2015 - 44170000-2 Плити, листи, стрічки та...×-
Сотовий (структурний) полікарбонат, код ДК 021:2015 - 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2025-07-02-000202-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25765567
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, код ДК 021:2015 44111000-1 Будівельні матеріали- ID: UA-2025-01-16-010990-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24051050
ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційні системи, код ДК 021:2015 44130000-0 Каналізаційні системи- ID: UA-2025-01-16-010079-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24050139
ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби, код ДК 021:2015 44163100-1 Труби- ID: UA-2025-01-15-008425-a
- Дата створення : 15.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24030878
ДК 021:2015: 44163100-1 ТрубиЗавершена -