-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 43220000-1 Грейдери та планувальники (Автогрейдер SDLG G9165 (VOLVO GROUP) або...×-
ДК 021:2015 43220000-1 Грейдери та планувальники (Автогрейдер SDLG G9165 (VOLVO GROUP) або еквівалент),(джерело фінансування місцевий бюджет та державний).
- ID: UA-2019-08-09-001864-a
- Дата створення : 09.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3666791
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАЛА ВИСКА - МКП" ЄДРПОУ: 38087774ДК 021:2015: 43220000-1 Грейдери та планувальникиЗавершена -