-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бурове обладнання (Долота шарошечні)- ID: UA-2020-04-09-000495-c
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4788531
ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бурове обладнання (Ключі трубні КТДР)- ID: UA-2020-04-02-002288-a
- Дата створення : 02.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4754345
ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бурове обладнання (Фрезер)- ID: UA-2020-04-02-003639-b
- Дата створення : 02.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4754341
ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бурове обладнання (Ключі трубні КТДР)- ID: UA-2019-11-22-001875-b
- Дата створення : 22.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4054048
ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бурове обладнання (Буровий інструмент)- ID: UA-2019-10-23-000041-c
- Дата створення : 23.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3918915
ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -