-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Припливно-витяжна установка продуктивністю L=3000/3000 м3/год для харчоблоку, Припливно-ви...×-
Припливно-витяжна установка продуктивністю L=3000/3000 м3/год для харчоблоку, Припливно-витяжна установка продуктивністю L = 8110/8720 м3/год. для харчоблоку
- ID: UA-2020-08-14-004384-c
- Дата створення : 14.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5938928
ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -