-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2026-07-29-006743-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29941957
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2026-02-18-005046-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28343697
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2026-02-18-004774-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28343419
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2026-02-18-004422-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28343068
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2026-02-18-004067-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28342702
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2025-12-10-008883-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27487014
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2025-08-23-000042-a
- Дата створення : 23.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26221742
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська- ID: UA-2025-08-17-000083-a
- Дата створення : 17.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26159170
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 300-500г, ДСТУ 4378- ID: UA-2025-01-23-013400-a
- Дата створення : 23.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24155121
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе хека с/м, без шкіри, 120-200г, ДСТУ 4379- ID: UA-2025-01-16-010082-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24050236
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2024-11-12-014116-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23223886
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 300-600г, ДСТУ 4378- ID: UA-2024-08-01-001064-a
- Дата створення : 01.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22201989
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені( Хек тушка, філе Мінтая )- ID: UA-2023-12-18-012636-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20116130
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба хек без голови, філе риби...×-
15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба хек без голови, філе риби , філе риби на шкірці )
- ID: UA-2022-12-14-017821-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16261847
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба Хек(Керуючись п.3 ч.7 статті 3 (існує нагальна потреба в здійсненні закупівлі в зв’яз...×-
Риба Хек(Керуючись п.3 ч.7 статті 3 (існує нагальна потреба в здійсненні закупівлі в зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання строків для проведення спрощеної закупівлі).
- ID: UA-2022-09-13-004166-a
- Дата створення : 13.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15318164
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -