-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водонагрівач побутовий електричний (ДК 021:2015:42160000-8 Котельні установки)- ID: UA-2021-04-06-000882-c
- Дата створення : 06.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9380625
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42160000-8 Котельні установки (технічний нагляд)- ID: UA-2019-11-19-000443-b
- Дата створення : 19.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4030675
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42160000-8 Котельні установки (авторський нагляд)- ID: UA-2019-11-19-000369-b
- Дата створення : 19.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4030518
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 із встановленням моду...×-
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 із встановленням модульної котельні за адресою: вул.Центральна, 99б, с.Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області (ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установки)
- ID: UA-2019-09-23-001951-b
- Дата створення : 23.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3814317
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 із встановленням моду...×-
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 із встановленням модульної котельні за адресою: вул.Шкільна, 10б, с.Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області ( ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установки)
- ID: UA-2019-09-23-001908-b
- Дата створення : 23.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3814244
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 із встановленням моду...×-
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 із встановленням модульної котельні за адресою: вул.Центральна, 99б, с.Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області (ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установки)
- ID: UA-2019-09-06-002038-b
- Дата створення : 06.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3756076
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 із встановленням моду...×-
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 із встановленням модульної котельні за адресою: вул.Шкільна, 10б, с.Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області ( ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установки)
- ID: UA-2019-09-06-002001-b
- Дата створення : 06.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3755996
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 із встановленням моду...×-
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 із встановленням модульної котельні за адресою: вул.Шкільна, 10б, с.Мар’янське, Апостолівського району, Дніпропетровської області ( ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установки)
- ID: UA-2019-08-02-002469-b
- Дата створення : 02.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3643466
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 із встановленням моду...×-
Реконструкція системи опалення Мар'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 із встановленням модульної котельні за адресою: вул.Центральна, 99б, с.Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області (ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установки)
- ID: UA-2019-08-02-002413-b
- Дата створення : 02.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3643404
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагрівач води- ID: UA-2018-12-22-001373-b
- Дата створення : 22.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2789487
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагрівач води- ID: UA-2018-09-28-000269-c
- Дата створення : 28.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2416942
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельні установки- ID: UA-2018-02-14-002191-c
- Дата створення : 14.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1689632
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельні установки- ID: UA-2018-02-14-000436-c
- Дата створення : 14.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1687500
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельні установки- ID: UA-2017-08-08-000066-b
- Дата створення : 08.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1042354
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельні установки- ID: UA-2017-07-20-000475-b
- Дата створення : 20.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 996979
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради ЄДРПОУ: 25543291ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиЗавершена -