-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (затвор DN600 PN16 в к...×-
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (затвор DN600 PN16 в комплекті; зворотний клапан DN600 PN16 в комплекті)
- ID: UA-2025-05-14-011746-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25302590
Чернівціводоканал ЄДРПОУ: 03361780ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -