-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Турбокомпресор ТКР-11Н3- ID: UA-2026-09-04-000085-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288896
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос ISO FEYZ 80 LEFT- ID: UA-2026-07-20-001667-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29851722
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Г/циліндр МС 50/30х160-3.22 (395)- ID: UA-2026-07-14-000053-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29802992
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос НШ-50УК(М)-3Л- ID: UA-2026-05-04-000097-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29097652
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос водяний ЯМЗ- ID: UA-2026-04-20-000685-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28957886
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водяний насос ВАЗ2107, Насос водяний ГАЗ 53- ID: UA-2026-03-30-006056-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28764692
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос водяний ГАЗ- ID: UA-2026-03-26-000782-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28731214
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос водяний ЯМЗ Євро (Альянс)- ID: UA-2026-03-23-006307-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28690682
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос НШ-50УК(М)-3Л (плоский) (вир-во Гідросила)- ID: UA-2026-02-17-000384-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28323976
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компресор масляний поршневий AIR 500- ID: UA-2026-02-13-007184-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28297931
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос водяний ЯМЗ-534, 536- ID: UA-2026-01-19-008027-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27954215
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос водяний КАМАЗ Professional- ID: UA-2026-01-19-007602-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27953781
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос гідравлічний JCB 333/G5390 (або еквівалент)- ID: UA-2025-09-03-000122-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26309239
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насосні агрегати глибинні в асортименті- ID: UA-2025-02-26-000151-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24543049
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби пожежогасіння: дизельна мотопомпа KIPOR KDP30 для брудної води (або еквівалент)- ID: UA-2024-12-03-012351-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23496971
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37083454ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -