-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колесо робоче насоса- ID: UA-2026-09-03-009953-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283338
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос фекальний- ID: UA-2026-09-03-003506-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276981
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос дренажно-фекальний- ID: UA-2026-06-30-015093-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29698233
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос фекальний- ID: UA-2026-06-30-005615-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29688782
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос фекальний- ID: UA-2026-06-24-011012-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29640929
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос каналізаційний- ID: UA-2026-06-10-003873-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29491215
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос каналізаційний- ID: UA-2026-04-29-004446-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29063989
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос каналізаційний- ID: UA-2025-11-17-008627-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27146471
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колесо робоче насоса, фланець сальника насоса- ID: UA-2025-10-27-010019-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26900544
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос 2СМ 150-125-315/6- ID: UA-2025-10-06-001594-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26645567
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос фекальний- ID: UA-2025-09-08-000461-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26353393
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос фекальний- ID: UA-2025-07-31-001618-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26016173
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стакан передній насоса, стакан задній насоса, кришка підшипника насоса- ID: UA-2025-07-24-001233-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25959748
КП "Водоканал" Шептицької міської ради ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колесо робоче насоса- ID: UA-2024-11-04-008064-a
- Дата створення : 04.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23117684
КП "Червоноградводоканал" ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колесо робоче насоса- ID: UA-2024-06-19-001472-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21870409
КП "Червоноградводоканал" ЄДРПОУ: 00185347ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -