-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-39830000-9 "Засоби для чищення "- ID: UA-2026-04-29-008503-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29068002
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
засоби для чищення- ID: UA-2026-04-23-003953-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29003381
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засоби для миття посуду код ДК 021 : 2015 39832000-3(1/365-26)- ID: UA-2026-03-18-008181-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28645676
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39832000-3 Засоби для миття посудуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
засоби для чищення- ID: UA-2026-03-17-011009-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28632703
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засоби для чищення код ДК 021 : 2015 39831240-0 ( 530)- ID: UA-2026-01-02-000647-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27825165
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39831240-0 Засоби для чищенняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015- 39831000-6 «Засоби для прання і миття (Пральний порошок)- ID: UA-2025-10-23-006468-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26862764
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засоби для прання і миття код ДК 021 : 2015 39831000-6 (121)- ID: UA-2025-06-12-002416-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25581097
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засоби для миття посуду код ДК 021 2015 39832000-3 (1/365-25)- ID: UA-2025-06-11-002468-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25567135
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39832000-3 Засоби для миття посудуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукція для чищення код ДК 021 : 2015 39830000-9 (327)- ID: UA-2024-10-16-008556-a
- Дата створення : 16.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22912060
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2024-09-11-000270-a
- Дата створення : 11.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22546894
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засоби для прання- ID: UA-2024-03-25-001986-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21107657
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення та полірування (Продукція для чищення)- ID: UA-2023-02-13-012707-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16957799
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Продукція для чищення (Продукція для чищення)- ID: UA-2022-09-22-004710-a
- Дата створення : 22.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15401989
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукція чищення- ID: UA-2022-04-29-000665-c
- Дата створення : 29.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14559552
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Продукція для чищення та полірування (Продукція для чищення)- ID: UA-2022-02-07-010135-b
- Дата створення : 07.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13992493
Веселокутський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 05425313ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -