-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сосиски варені вищого гатунку та Ковбаса варена вищого гатунку- ID: UA-2020-07-09-000671-b
- Дата створення : 09.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5527780
СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02147078ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сардельки, сосиски, ковбаса варена- ID: UA-2020-03-16-001233-a
- Дата створення : 16.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4646073
СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02147078ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сардельки, сосиски, ковбаса варена- ID: UA-2020-03-13-000773-a
- Дата створення : 13.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4635764
СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02147078ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2020-03-02-001699-a
- Дата створення : 02.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4573195
СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02147078ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2020-02-25-001947-a
- Дата створення : 25.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4546216
СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02147078ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2020-02-25-001841-a
- Дата створення : 25.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4545914
СЕКТОР ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02147078ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сосиски варені вищого ґатунку та Ковбаса варена вищого ґатунку (кошти місцевого бюджету)- ID: UA-2019-07-26-002818-b
- Дата створення : 26.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3622773
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти для організації харчування дітей.- ID: UA-2018-12-05-002101-c
- Дата створення : 05.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2671614
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування"Ковбаса,сосиски,сардельки"- ID: UA-2018-10-25-001215-a
- Дата створення : 25.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2507152
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти для організаціі харчування дітей- ID: UA-2018-06-20-002041-a
- Дата створення : 20.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2103335
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти для організаціі харчування дітей- ID: UA-2018-06-05-002167-a
- Дата створення : 05.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2047618
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2018-05-21-000700-c
- Дата створення : 21.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1997523
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування різні- ID: UA-2018-05-04-000630-b
- Дата створення : 04.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1942295
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
2 лота: Лот 1. – ковбаса (750 кг.), сосиски (750 кг.); Лот 2. - ковбаса (250 кг.), сосиски...×-
2 лота: Лот 1. – ковбаса (750 кг.), сосиски (750 кг.); Лот 2. - ковбаса (250 кг.), сосиски (250 кг.)
- ID: UA-2018-01-16-000029-c
- Дата створення : 16.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1586643
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -