-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонер- ID: UA-2025-07-23-009116-a
- Дата створення : 23.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25955337
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45291657ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер- ID: UA-2025-07-21-010321-a
- Дата створення : 21.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25933036
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45291657ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери- ID: UA-2024-09-13-006989-a
- Дата створення : 13.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22581513
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45291657ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери- ID: UA-2024-09-13-006386-a
- Дата створення : 13.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22580893
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45291657ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -