-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машинки для стрижки волосся; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єди...×-
Машинки для стрижки волосся; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-15-000391-a
- Дата створення : 15.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30095949
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вентилятор підлоговий; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного з...×-
Вентилятор підлоговий; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-07-31-009137-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29967115
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морозильна скриня, Холодильник побутовий; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК...×-
Морозильна скриня, Холодильник побутовий; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-07-14-009340-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29812248
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машинки для стрижки волосся; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єди...×-
Машинки для стрижки волосся; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-07-13-010373-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29801553
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні матеріали; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного за...×-
Електричні матеріали; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-06-17-004940-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29563440
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Камери морозильні- ID: UA-2026-05-05-005277-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29116716
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мікрохвильові печі, Електром'ясорубки- ID: UA-2026-05-02-000311-a
- Дата створення : 02.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29096974
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електром'ясорубки- ID: UA-2025-11-14-012406-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27132474
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конвектори електричні- ID: UA-2025-10-03-011131-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26641265
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конвекторний обігрівач; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного...×-
Конвекторний обігрівач; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-09-10-010432-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26391671
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морозильна скриня - GCFW-380, 380л. (GRUNHELM); 39710000-2 – «Електричні побутові прилади»...×-
Морозильна скриня - GCFW-380, 380л. (GRUNHELM); 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-09-04-005283-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26328573
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мобільний кондиціонер ARDESTO ARD-ACM09- ID: UA-2025-08-15-004631-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26152176
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильник побутовий- ID: UA-2025-08-08-002751-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26087496
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мобільний (портативний) кондиціонер Electrolux Comfort 600 або еквівалент- ID: UA-2025-07-31-005692-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26020211
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Морозильна скриня GRUNHELM GCFW-380 або еквівалент- ID: UA-2025-07-28-008851-a
- Дата створення : 28.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25990198
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -