-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-08-21-004302-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30156276
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 годин (до 03.09.26 16:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильники- ID: UA-2026-08-21-002045-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30154015
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 годин (до 03.09.26 16:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-06-09-002064-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29474597
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильники- ID: UA-2026-06-03-003021-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29418594
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пилососи та пароочисники- ID: UA-2026-04-28-007315-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29051930
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильники- ID: UA-2026-04-02-000708-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28798139
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підлогомийна машина- ID: UA-2026-03-02-001299-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28460342
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери- ID: UA-2026-02-27-003440-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28448751
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-01-28-011243-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28095135
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-01-15-002668-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27915879
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нагрівачі- ID: UA-2025-10-02-003639-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26619740
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кавомашини- ID: UA-2025-05-22-002654-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25377630
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильники- ID: UA-2025-05-12-000640-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25262009
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2025-05-09-000662-a
- Дата створення : 09.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25247520
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пилососи- ID: UA-2025-04-14-000993-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25001736
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена